Spalio 6-ąją – penktasis Konstitucijos egzaminas

Autorius: Data: 2011-10-03 , 09:20 Spausdinti

Panevėžio, kaip ir kitų šalies miestų, savivaldybėje egzaminas vyks dviem etapais – 2011 m. spalio 6 d. 12 val. ir spalio 18 d. 12 val. Norinčiųjų laikyti egzaminą laukiame Savivaldybės II a. posėdžių salėje. Čia savo žinias galės tikrintis suaugusieji, turintieji teisinį išsilavinimą ar teisės studentai.

Teisę dalyvauti II egzamino etape galės teisingai atsakiusieji į ne mažiau kaip 25 testo klausimus iš 30. Apie patekimą į kitą etapą jie bus informuoti asmeniškai. Spalio 18-ąją jiems teks atsakyti į 19? testo ir vieną atvirą klausimą (trumpa esė).

Konkurso dalyvių darbus centralizuotai vertins speciali ekspertų komisija. Nugalėtojais taps teisingiausiai arba be klaidų į klausimus atsakę gyventojai. Egzamino komisija išrinks 21 prizininką.

Į Konstitucijos egzaminą kviečiame registruotis iki pat egzamino pradžios el. paštu aelita.stankeviciene@panevezys.ltHYPERLINK „mailto:aelita.stankeviciene@panevezys.lt“ , tel. 501 253 arba Savivaldybės priimamojo 1-ojoje darbo vietoje.

Tie, kas nespės užsiregistruoti (registruojantis pageidautina turėti asmens dokumentą), gali atvykti ir tiesiai į egzaminą.

Jei neturite galimybės atvykti į Savivaldybę, egzaminą galėsite laikyti internetu. Šiemet – ir teisininkai bei teisės studentai. Laikantieji egzaminą internetu galės pretenduoti į akcijos rėmėjų prizus.

Konstitucijos egzamino nugalėtojų apdovanojimo ceremonija vyks LR Prezidentūroje. Preliminariai – spalio 25-ąją.

Išsamesnė informacija: tel. 501 211, el. paštu aina.savickaite@panevezys.lt .

Ryšių su visuomene skyrius

Panevėžys , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra