Sostinės mokyklose buvo švenčiama „Šeimos diena“

Autorius: Data: 2012-05-21 , 11:38 Spausdinti

Penktadienį, 2012 m. gegužės 18 d., Vilniaus Senamiesčio vidurinėje mokykloje, kiek anksčiau Marinos Mižigurskajos vidurinėje ir kitose sostinės mokyklose buvo švenčiama Tarptautinė Šeimos diena.

Šiais metais „Šeimos dienos“ šventiniuose renginiuose nestigo moksleivių ir mokytojų išradingumo. Vilniaus Senamiesčio vidurinės mokyklos moksleiviai sukūrė malonų, šeimyninį mikroklimatą ne tik savo draugams, bet ir tėveliams. Jie nuoširdžiai šoko (šokėjus parengė mokytojos Linos Klimaševskienės šokių studija „Šokio žingsnis“), deklamavo eiles ir dainavo, džiaugėmės gitaros mokytojo Vladimiro Jurjevo auklėtinio gitaros muzika.

„Mūsų mokykla, tai – antra šeima. Šiandien malonu matyti šventiškai besišypsančius žmones su švelniu, geru žvilgsniu. Būtent tokie žmonės sukuria tvirtas ir laimingas šeimas, kuriose užauga nuostabūs vaikai. Šeima – tai artimi ir brangūs žmonės, tie, ką mes mylim, iš ko imame pavyzdį, kam linkime gėrio ir laimės. Būtent šeimoje išmokstame šypsotis, būti atsakingais, rūpintis ir gerbti kitus…“ – sakė vaikai.

Mokyklos foje buvo atidaryta darbų ir dailės mokytojo Eduardo Sevalnevo mokinių darbų ekspozicija, greta galėjome stebėti istorijos mokytojo, Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos ir Lenkijos bajorų sąjungos nario Žilvino Radavičiaus inicijuotą moksleivių piešinių parodą „Odė Tėvui“, kurią parengė dailės mokytoja Liudmila Šmugurova. Už kompiuterinės technikos priežiūrą buvo atsakingas informacinių technologijų inžinierius Miroslavas Bogdanovičius. Už renginio suorganizavimą – direktorės pavaduotoja ugdymui Tatjana Suprunovič. Daug prie šio renginio prisidėjo einanti Vilniaus Senamiesčio vidurinės mokyklos direktorės pareigas Galina Mackel.

Ne mažiau įdomi buvo ir Marinos Mižigurskajos vidurinės mokyklos Naujosios Vilnios kultūros centro sausakimšoje salėje suorganizuota „Šeimos šventė“, už kurią buvo atsakingos pati šios mokyklos steigėja, rusų kalbos ir literatūros mokytoja-metodininkė Marina Mižigurskaja bei mokyklos direktorė Romualda Jefremova. Šiame renginyje dalyvavo ne tik pastarosios, bet ir Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos, Vilniaus r. Mickūnų vidurinės mokyklos liaudies dainų ir šokių ansamblis „Truskaweczka“, Vilniaus „Žaros“ vidurinės mokyklos, Vilniaus „Vilnios“ pagrindinės mokyklos, Vilniaus „Atžalyno“ pradinės mokyklos moksleiviai su savo šeimų nariais. Šventės metu nestigo nei dainų, nei šokių. Visus labai pralinksmino „Žaros“ vidurinės mokyklos moksleivių šokis „Eglutės“, o sujaudino Vilniaus „Vilnios“ pagrindinės mokyklos moksleivių daina „Mes mylime Jus“.

Ypač įdomiai pasirodė Marinos Mižigurskajos vidurinės mokyklos moksleiviai, kurie pristatė puikiai surežisuotą pasaką-baletą „Apie žvejį ir auksinę žuvelę“ ir miuziklą „Love story“ („Meilės istorija“).

Pastarasis renginys tuo pačiu metu reiškė ir Marinos Mižigurskajos vidurinės mokyklos edukacinio projekto, kurio metu buvo pasidalinta savo pedagogine patirtimi su kitomis sostinės mokyklomis, finalą.

Šioje mokykloje vaikai neskirstomi pagal gabumus ir motyvaciją. Visiems suteikiamos vienodos tobulėjimo ir saviraiškos galimybės. Nenuostabu, kad šventinį koncertą vedė buvęs šios mokyklos mokinys Aleksandras, kuris, baigęs mokslus Didžiojoje Britanijoje, šiuo metu Marinos Mižigurskajos vidurinėje mokykloje dirba psichologu.

Organizatorių inf.

Nuotraukose:

1. Vilniaus mokyklos bendradarbiaus edukacinių renginių organizavimo srityje

2. Sostinės mokyklose buvo švenčiama „Šeimos diena“

3. Apie „Šeimos šventės“ populiarumą liudijo sausakimšos sostinės mokyklų ir kultūros centrų salės

Mokyklos, mokytojai , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra