Soliariumas: visi mitai ir faktai, kuriuos turite žinoti

Soliariumas: visi mitai ir faktai, kuriuos turite žinoti

Dabar, kai kelionės į šiltus kraštus sunkiai įmanomos, vienintelė išeitis turėti gražų, bronzinį įdegį – soliariumas arba savaiminio įdegio priemonės. Pastarosios dažnai padaro odą labiau oranžinės nei rudos spalvos.

Taip pat visada yra rizika, kad oda bus nusėta dėmėmis. Todėl idealus sprendimas – soliariumas. Apie jį sklando daug mitų, tad kaip žinoti, kas tiesa, o kas melas? Šiandien pateikiame Jums dažniausiai girdimus teiginius apie šią įdegio priemonę.

Mitas ar faktas?

  • OxyTan lempos – geriausios. Nors negalima drąsiai teigti, kad jos – geriausios, vis dėlto, tikrai patvirtiname, kad jos geros ir savo darbą atlieka puikiai. Soliariumuose, kuriuose yra OxyTan lempos, įdegis prisotinamas deguonies. Taip pat vyksta kolageno terapija. Šios lempos mažiau naudoja UV spindulius, todėl įdegis patenka į gilesnius odos sluoksnius. Tai reiškia, kad įdegis ilgiau išsilaiko, o lempos skatina odos elastingumą, kolageno gamybą organizme.
  • Soliariumas sausina odą. IŠ DALIES TIESA. Viskas priklauso nuo soliariumo ir Jūsų naudojamų priemonių prieš ir po seanso. Jei rinksitės tinkamas priemonės, rezultatas bus net priešingas – oda bus drėkinama deginimosi metu. Taip pat labai svarbus kriterijus – kaip dažnai keičiamos lempos. Jei lempos keistos jau išties seniai, jos tikrai skatina odos sausėjimą.
  • Lankytis soliariume galima 1-2 kartus per savaitę. TIESA. Dažnesnis lankymasis soliariume tikrai gali pakenkti odai: ją išsausinti, pagreitinti senėjimo procesus.
  • Draudžiama degintis jei turite apgamų. MELAS. Jei turite ypač daug apgamų, tuomet soliariumo reikėtų vengti, tačiau jei jų turite vos vieną, kitą, užtenka juos užklijuoti lipduku, kuriuos dažnai siūlo ir patys soliariumai.

Kiek laiko galima degintis soliariume?

Viskas priklauso nuo Jūsų odos tipo, šviesumo. Todėl, kiekvienam reikėtų konsultuotis individualiai su soliariumo darbuotoja. Pirmą kartą atėjus, reikėtų rinktis 5-7 minutes, o vėliau didinti laiką po 1-2 minutes. Vis dėlto, kaip minėjome prieš tai, geriausia būtų soliariume lankytis 1-2 kartus per savaitę, bet nedaugiau 6 kartų per mėnesį.

Soliariumus siūlo ir įvairios sanatorijos bei SPA įstaigos. Tad šią paslaugą rasite net ir SPA Druskininkuose, Birštone ar Palangoje. Todėl jei vykstate poilsiauti į tokį kurortą, galite saule lepintis nebūtinai lauke, bet ir soliariume.

 

Naujienos iš interneto