Socialinės reklamos konkurse – ekologiškų idėjų paieška

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Kino, fotografijos ir kitų vizualiųjų formų mėgėjai iš visos Lietuvos kviečiami kurti socialines reklamas, skatinančias ekologišką gyvenseną ir aplinkosaugos idėjų sklaidą. Nacionaliniame „Žaliojo kodo“ konkurse varžysis vaizdo klipai, plakatai ir piešiniai, o nugalėtojų darbus ketinama paversti tikromis socialinėmis reklamomis bei jas eksponuoti lauko stenduose ir kino teatrų ekranuose.
 
Tai jau antrasis konkurso „Žaliasis kodas“ etapas. Pirmajame daugiau nei 230 moksleivių ir studentų iš visos šalies argumentus už ekologišką gyvenseną atskleidė rašydami laisvos formos rašinius: publicistinius straipsnius, esė, noveles ir pan.
 
Nors pirmajame konkurso etape buvo kviečiami dalyvauti jauni žmonės, besimokantys mokykloje ar studijuojantys universitete, antrajame etape dalyvių amžiaus nuspręsta neriboti. Nugalėtojai gegužės mėnesį bus išrinkti dviejose kategorijose: vaizdo klipo ir plakato, o sprendimą priims iš fotografijos bei kino pasaulio profesionalų sudaryta komisija.
 
Laimėtojai bus apdovanoti kelionėmis į Europos Parlamento būstinę Briuselyje arba Strasbūre. Geriausias konkurso metu sukurtas reklamas taip pat planuojama panaudoti visuomenės ugdymui aplinkosaugos srityje: eksponuoti lauko reklamos stenduose, spaudoje, rodyti prieš filmus kino teatruose.
 
„Turbūt bet kuriam kūrėjui vienas iš geriausių apdovanojimų – žiūrovų dėmesys. Todėl nusprendėme geriausius konkursui pateiktus darbus panaudoti būtent tam, kam jie ir sukurti – pristatyti juos visuomenei ir taip skleisti ekologiškas idėjas. Manome, kad autoriams tai bus didelė paskata dalyvauti „Žaliajame kode“, – pasakoja konkurso iniciatorė, Europos Parlamento narė Radvilė Morkūnaitė.
 
„Žaliojo kodo“ partneriai: LR Aplinkos ministerija, ekologiškos kultūros gidas „Ozonas“, laikraštis „15 minučių“ bei žurnalas „Europos spalvos“.

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra