„Sniego susitikimas“ Trakuose

Autorius: Data: 2020-01-17 , 06:42 Spausdinti

„Sniego susitikimas“ Trakuose

www.voruta.lt

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir viceministras Vytautas Umbrasas dalyvauja Trakų rajone  užsienio reikalų ministerijos organizuojamame Lietuvos ir užsienio saugumo politikos ekspertų „Sniego susitikime“ (angl. Snow Meeting).

Jau tryliktąjį kartą organizuojamame susitikime tradiciškai bus aptariami transatlantinės bendruomenės saugumo iššūkiai ir atsakas į juos.

Šiais metais dėmesys bus skiriamas transatlantinio ryšio stiprinimui, Rusijos ir Kinijos vaidmeniui dabartiniame geopolitiniame kontekste, diskutuojama apie NATO tikslus stiprinant euroatlantinį  saugumą.

„Sniego susitikime“  dalyvaus Latvijos vicepremjeras ir gynybos ministras Artis Pabrikas,  Lenkijos, Slovakijos užsienio reikalų ministrai Jacekas Čaputowičius ir Miroslavas Lajčákas, JAV valstybės ir gynybos sekretorių asistentai Philipas Reekeris ir Victorino Mercado, daugiau nei 100 aukšto rango diplomatų, patarėjų, parlamentarų, analitinių ir tyrimo centrų tarptautinės ir saugumo politikos ekspertų iš maždaug 15 šalių, NATO ir ES institucijų. Renginį atidarys Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

„Sniego susitikimas“  organizuojamas kasmet sausio mėnesį nuo 2008 metų.

Renginiai Trakai , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra