Skelbiamas viešas „Globalios Lietuvos“ kūrimo strategijos projekto aptarimas

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skelbia viešą „Globalios Lietuvos“ kūrimo strategijos projekto aptarimą ir kviečia jame dalyvauti Lietuvos visuomenę, užsienio lietuvių bendruomenes bei organizacijas.
 
„Globali Lietuva“ – lietuvių tautos dalies užsienyje ir Lietuvos valstybės ryšio, pagrįsto pagarba ir partneryste, išlaikymo strateginis planas. Jo tikslas – globalioje erdvėje sudaryti sąlygas ir sukurti prielaidas stiprinti lietuvišką tapatybę.
 
Šia strategija taip pat siekiama sudaryti sąlygas užsienio lietuviams įsitraukti į Lietuvos politinį, ekonominį, kultūrinį ir visuomeninį gyvenimą, prisidėti prie Lietuvos gerovės, pažangos ir nacionalinių interesų plėtros.
 
„Globalios Lietuvos“ kūrimo strategijos projektą, kuriuo įgyvendinamos Lietuvos Vyriausybės programinės nuostatos, rengia tarpžinybinė darbo grupė, kurią sudaro valstybės institucijų ir Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovai. Darbo grupės veiklą koordinuoja Užsienio reikalų ministerija.
 
Pastabas ir siūlymus dėl „Globalios Lietuvos“ kūrimo strategijos projekto kviečiame teikti iki 2010 m. rugsėjo 24 dienos čia. Įdomiausi pasiūlymai ir pastabos bus skelbiami Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje.
 
www.urm.lt

Sena VorutaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra