Skelbiama žurnalistų akreditacija Lietuvos ir JAV Prezidentų susitikimui

Autorius: Data: 2013-08-20 , 13:28 Spausdinti

Antradienis, 2013 m. rugpjūčio 20 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rugpjūčio 30 dieną Vašingtone susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentu Baracku Obama. Baltuosiuose rūmuose vyksiančiame susitikime taip pat dalyvaus Estijos Prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas ir Latvijos Prezidentas Andris Bėrzinis.

Tai pirmas Baltijos šalių vadovų susitikimas su JAV Prezidentu po Lietuvos, Latvijos ir Estijos įstojimo į NATO 2004-aisiais.

Baltijos šalių ir JAV Prezidentų susitikime bus aptarti šalių bendradarbiavimo NATO rezultatai, geopolitiniai pokyčiai ir nauji iššūkiai, bendradarbiavimo stiprinimas karinio ir energetinio saugumo srityse, Europos Sąjungos ir JAV prekybinių ir ekonominių ryšių plėtra, Baltijos šalių vaidmuo ES. Po susitikimo ketinama paskelbti bendrą Lietuvos, Latvijos, Estijos ir JAV Prezidentų pareiškimą.

Prieš susitikimą Baltuosiuose rūmuose su JAV Prezidentu Baracku Obama Lietuvos, Latvijos ir Estijos Prezidentai Baltijos regionui aktualiausius klausimus aptars trišaliame darbo susitikime. Apie naujas grėsmes, santykius su Rytų Partnerystės šalimis ir Rusija, energetinio saugumo svarbą Prezidentai kalbėsis ir su JAV viceprezidentu Joe Bidenu.

Baltieji rūmai skelbia žurnalistų akreditaciją į susutikimus su JAV Prezidentu Baracku Obama ir JAV viceprezidentu Joe Bidenu. Žurnalistams, norintiems nušviesti šiuos susitikimus, reikėtų iki rugpjūčio 26 dienos 12 val. kreiptis į Prezidentės Spaudos tarnybą adresu spauda@lrp.lt ir pateikti šiuos akredituojamo žurnalisto duomenis (Vardas ir Pavardė, Gimimo metai ir vieta, Paso Nr., Pilietybė, Lytis, Miestas ir Valstija, kuriame gyvenate ar esate apsistoję vizito JAV metu).

Atkreipiame dėmesį, kad akreditacijų skaičius ribotas.

Taip pat informuojame, kad visus šiuos susitikimus filmuos ir fotografuos oficialūs Prezidentės fotografas ir operatorius, todėl visa medžiaga žiniasklaidos priemonėms bus perduodama per Prezidentės Spaudos tarnybą.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra