Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos sąskrydžio dalyviui – skrydis į Jeruzalę

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

2010 m. rugpjūčio 28–29 dienomis poilsio bazėje „Energijos deimantas“, esančiame Užkryžių kaime, Trakų rajone, vyks padėkos sąskrydis – šlovinimo koncertas sukviesiantis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos mėgėjus, praneša Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba.
 
Sąskrydyje dalyvaus grupės: „Aukštyn bures“, „Apaštalai“, „Kelias“, „Aš esu“, „Biblijos kelias“ „Christ team“, Arvydas Jofė, Aleksandras ir Mihailas Shamsudinavai su būgnų komanda, grupė iš Latvijos „Hearts on team“ bei kiti.
 
Atvykti ir programoje be užmokesčio dalyvauti gali visi norintys: sąskrydis rugpjūčio 28 d. prasidės 17 val., o rugpjūčio 29 d. tęsis nuo 12 val.
 
Poilsio bazės vadovas „Energijos deimantas“ vadovas Vitalijus Rumbutis-Volkovas siekia, kad ši poilsio bazė, įsikūrusi ant kalvos tarp dviejų ežerų Monio ir Monaičio, būtų poilsio ir atgaivos vieta amžinąsias vertybes puoselėjančioms organizacijoms, bažnyčioms, bendruomenėms ir individualiems asmenims. Pats Vitalijus dešimt metų pragyvenęs Jeruzalėje ir sėmęsis ten dvasinio peno, šią energiją ir dvasią nori skleisti Lietuvoje.
 
Be šio sąskrydžio organizavimo, Vitalijus taip pat rūpinosi Vilniaus čigonų taboro reikalais, siekė, kad bendruomenė išsivaduotų iš narkomanijos prakeiksmo. Reguliariai lankydavosi šioje bendruomenėje ir rengdavo koncertus ir pašnekesius su vietos bendruomenės atstovais, kurie nori realių permainų.
 
Sąskrydžio Trakuose rengėjai kartu su kelionių organizatoriumi „Quo vadis LT“ nusprendė, kad burtų keliu šiuolaikinės krikščioniškos muzikos kūrėjams bei atlikėjams atiteks vienas arba du kelialapiai piligriminei kelionei į Jeruzalę.
 
Kaip sakė piligriminių kelionių organizatorė, „Quo vadis LT“ vadybininkė sakė Reda Uksaitė: „Jaučiamas didelis noras aplankyti su tikėjimo ištakomis susijusias vietas. Tai kelionių organizatorius „Quo vadis LT“, kurio pagrindinis tikslas – organizuoti būtent piligrimines keliones po visą pasaulį, mielai ir žymiai prisidėjo, kad šiuolaikinės krikščioniškos muzikos entuziastai, kurie ją propaguoja be atlygio, vien idėjos vedini, turėtų galimybę aplankyti Šventąją Žemę“.
 
Šiame sąskrydyje dalyvaujantys muzikantai savotiškai turės galimybę pasiilsėti bei pasisemti įkvėpimo Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivaliui „Sielos 2010“, kuris šių metų lapkričio mėnesį vyks Utenoje.
Daugiau informacijos tel. 8 68240247
 
Juozo Dapšausko nuotr.
 
Nuotraukose:
 
1. Poilsio bazę supa ežerai
2. Per šią vasarą poilsio bazėje stovyklose apsilankė ir nemažai užsieniečių
3. Poilsio bazėje „Energijos deimantas“
4. Poilsio bazės Energijos deimantas vadovas V. Volkovas

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra