Širvintose – Seimo nario Gintaro Songailos biuras

Autorius: Data: 2011-02-10 , 14:52 Spausdinti

Sigita NEMEIKAITĖ, Vilnius

Širvintų centre pradėjo veikti Seimo nario Gintaro Songailos biuras.

G. Songaila gyventojus Širvintose priima antradieniais. Antradieniais bei penktadieniais širvintiškių biure laukia ir Seimo nario padėjėjas Arvydas Radžiūnas.

Biuro atidaryme susirinkusi grupė širvintiškių džiaugėsi, kad nuo šiol gali tiesiogiai bendrauti su Seimo nariu, jam pareikšti savo pageidavimus, pasitarti dėl problemų, pasidalinti lūkesčiais. Širvintų gyventojai tikisi, kad į daugelį jiems rūpimų klausimų gaus atsakymus, iš pirmų lūpų sužinos, kaip priimami įstatymai, su kokiais susiduriama sunkumais Seimo darbe ir padės palaikyti gyvą ryšį tarp piliečių bei įstatymus priimančios valdžios.

Į Seimo narį, susirinkusiuosius šiltai kreipėsi Širvintų dekanato dekanas, kunigas klebonas Leonas Klimas. Jis pašventino ir palaimino ką tik pradėjusį veikti Seimo nario biurą ir pareiškė viltį, kad parapijiečiai čia ras pagalbą, pajus supratimą bei bus išgirsti. Dekanas Seimo nariui, susirinkusiems Širvintų gyventojams linkėjo nuoširdaus ir tikro bendravimo, artimo ryšio ir pagalbos vieni kitiems.

G. Songaila pasidžiaugė šiltu širvintiškių sutikimu, jų patriotiškomis nuotaikomis ir susitelkimu. Jo žodžiais, biuro atidarymas ir nuolatinis ryšys su rinkėjais yra būtinas, labai prasmingas, deramai atliekant pareigą tarnauti Lietuvos žmonėms.

Nuo Sąjūdžio laikų mėgstantis būti tarp žmonių Seimo narys pabendravo su kiekvienu, užsukusiu į biuro atidarymą, išgirdo nuomonių, pageidavimų.

G. Songailos biuras yra įsikūręs I. Šeiniaus gatvės 8-ajame name, 2 aukšte, 2 kabinete. Dėl priėmimo tartis iš anksto telefonu 8 687 80 565 bei el. p.irvel@delfi.lt, gintaras.songaila@lrs.lt.

Sauliaus Vasiliausko nuotr.

Nuotraukose:

1. Seimo narys G. Songaila (kairėje)

2. Ką tik atidarytame biure G. Songaila bendravo su širvintiškiais

4. Kunigas klebonas L. Klimas pašventino bei palaimino ką tik pradėjusį veikti Seimo nario biurą

Voruta. – 2011, vas. 26, nr. 4 (718), p. 16.

Seimas , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra