Šimtai šventinių vagonėlių atvyko į didžiąsias geležinkelio stotis

Autorius: Data: 2011-12-15 , 09:42 Spausdinti

Jau šiomis dienomis Vilniaus ir Kauno geležinkelio stočių laukiamuosius papuoš daugiau kaip dviejų tūkstančių Lietuvos vaikų kurti papuošimai.

Visi „Lietuvos geležinkelių“ dekoracijų konkursui „Traukiniu atrieda Kalėdos“ atsiųsti darbeliai taps pagrindiniu šventiniu stočių puošybos elementu, o aštuoniolika komisijos išrinktų kūrinių autorių – dar ir apdovanoti organizatorių įsteigtais prizais.

Skelbdami konkursą rengėmės, kaip įprasta, apdovanoti tris geriausius darbus, bet, sulaukę tokios gausybės nuostabių darbų, nutarėme prizais įvertinti keturias pirmas, keturias antras ir net penkias trečias vietas. Atsakomybe dėl sprendimo paprašėme pasidalinti meno srities profesionalų – Lietuvos grafinio dizaino asociacijos pirmininko Gedimino Lašo ir tapytojos, scenografės, Vilniaus pedagoginio universiteto Dailės katedros vedėjos Giedrės Riškutės. Darbas buvo sudėtingas – bendro sutarimo pasiekėme tik po gero pusdienio.  Tikrai verta apsilankyti stotyse ir visus darbelius apžiūrėti savo akimis“, – pasakojo Lietuvos geležinkelių muziejaus vadovė Vitalija Lapėnienė.

Nors daugiausiai darbelių sulaukta iš Vilniaus ir Kauno mokyklų, žaisliukai į Lietuvos geležinkelių muziejų plaukė iš visos Lietuvos: Panevėžio, Šiaulių, Kaišiadorių, Radviliškio, Anykščių, kitų miestų ir miestelių. Tais pačiais adresais visus konkurse dalyvavusius vaikučius pasieks simbolinės dovanėlės – organizatorių padėka už įdėtą darbą ir paskatinimas toliau kurti – bilietai į Lietuvos geležinkelių muziejų ir atšvaitai.

Lietuva , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra