Šiluvoje laikytos Mišios už Lietuvos kariuomenę

Autorius: Data: 2012-09-11 , 15:58 Spausdinti

Antradienis, 2012 m. rugsėjo 11-oji, Šiluvoje vykstančiuose Didžiuosiuose Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaiduose Lietuvos kariuomenei skirta diena. Šios dienos Mišiose, aukojamose už Lietuvos karius ir partizanus, dalyvavo krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius, kiti krašto apsaugos sistemos atstovai.

Renginių metu aukojamos Mišios ir meldžiamasi už taiką ir ramybę pasaulyje, už karius, dalyvaujančius taikos misijose, karius ir savanorius, paaukojusius savo gyvybę ginant Tėvynės laisvę, partizanus, šaulius, prisimenami tarnyboje sužeidimus patyrę kariai, žuvusiųjų karių artimieji, prašoma Dievo globos Tėvynei.

Šiluva – nedidelis Žemaitijos miestelis Raseinių rajone, kur, kaip pasakojama, 1608 m. pasirodė Švenčiausioji Mergelė Marija, ir tai buvęs pirmasis žinomas Dievo Motinos apsireiškimas Europoje. Nuo to laiko Šilinės – Mergelės Marijos gimtadienis – ir stebuklingu laikomas jos paveikslas kasmet sutraukia minias maldininkų. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, savaitę trunkančiuose Šiluvos atlaiduose viena diena skiriama Lietuvos kariuomenei.

Didieji Šilinės atlaidai vyksta rugsėjo 7–16 dienomis, išsamią programą rasite čia.

Ministrės kalba, pasakyta Šiluvoje.

Donato Suchockio nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra