Šiemetiniai Kauno jaunimo apdovanojimai – krikščioniškam jaunimo renginiui ir lyderiui

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. spalio 7 d. Rotušėje miesto meras Andrius Kupčinskas įteikė šiemetinius aktyviausio ir geriausio Kauno jaunimo apdovanojimus. Tarp penkių nominacijų – jaunimo lyderis, jaunimo renginys, jaunimo partneris, jaunimo organizacija, jaunimo indėlis Kauno miestui – yra ir krikščioniškas jaunimo renginys bei jaunimo lyderis.

Apdovanojimą šiemet pelnė ir jaunimo renginio nugalėtoju mieste išrinktas 2010 m. Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro renginys – Valentino diena KITAIP „Jei gali, meilės duok“. „Šis renginys buvo įrodymas, kad Valentino dieną galima švęsti laikantis krikščioniškų tautos papročių, kad į Lietuvą nereikia perkelti svetimų tradicijų. Linkime sėkmės įvairiose jūsų veiklos srityse“, – sakoma KAJC skirtame Padėkos rašte. Jį meras įteikė šio centro darbuotojai Linai Žadvydaitei, kuri yra minties Valentino dieną švęsti kitaip sumanytoja.

Jaunimo lyderio nominacijoje vienas iš trijų išrinktų nominantų yra kun. Kęstutis Kėvalas.

Kauno jaunimo apdovanojimus trečius metus rengia Kauno jaunimo reikalų taryba. Šiems apdovanojimams visą mėnesį buvo siūlomi kandidatai; kiekvienai nominacijai, pasak tarybos atstovų, buvo sulaukta po 7–8 visuomenės pasiūlymus.

Šventiškoje pagerbimo ceremonijoje miesto Rotušėje žodį tarti buvo pakviesti ir kun. K. Kėvalas, ir L. Žadvydaitė. Tarp trumpai pristatytų įvairių jaunimo projektų buvo ir „Pasaulinė ligonių diena“, kurią kasmet mini medikų ateitininkų korporacija „Gaja“, Aleksoto Šv. Kazimiero parapijos inicijuota jaunimo akcija „Aš nupirkau autobusiuką“ (skirta Aleksoto vaikų dienos centrui paremti) ir kt.

Pasak Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro vadovės Vaidos Kneižienės, džiugu, kad krikščioniški jaunimo renginiai, projektai bei iniciatyvos, jų dvasinė vertė tampa labiau pastebimi visuomenėje.

Kauno arkivyskupijos informacijos tarnyba

www.bernardinai.lt

Nuotraukoje: Kaunas

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra