Sidabrinis Žalgirio mūšio medalis – už 29 Lt!

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Gerb. ponios ir ponai!
 
Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums vienam svarbiausių šių metų įvykių – Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms – skirtą proginį medalį.
 
Medalį sukūrė vieni iš garsiausių Lietuvos menininkų – Juozas Kalinauskas ir Petras Repšys. Žalgirio mūšis – tai daugelio tautų likimą nulėmęs istorinis įvykis, kuriuo didžiuojasi kiekvienas lietuvis. Neabejojame, kad sidabrinis Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms skirtas medalis sulauks didžiulio susidomėjimo ir daugybės užsakymų.
 
UAB „Monetų namai“ garantuoja, kad parduos tik 15 000 sidabrinių medalių, išleistų Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti. Norėdami suteikti galimybę kiekvienam įsigyti šį unikalų 500/1000 prabos sidabro medalį, įdiegėme rezervavimo sistemą.
 
UAB „Monetų namai“ garantuoja, kad medalių įsigijimo procedūra bus skaidri ir visi užsakymai bus registruojami eilės tvarka atsižvelgiant į jų gavimo datą. Dėl prognozuojamos didelės paklausos UAB „Monetų namai“ nutarė, kad vienas asmuo gali užsisakyti tik vieną medalį.
 
Jeigu norite įsigyti šį proginį Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms skirtą medalį, prašome apsilankyti svetainėje: http://www.monetunamai.lt/lt/monetos/Zalgirio-musiui-600-metu-sidabras ir nedelsiant pateikti užsakymą.
 
Tik laiku užsisakiusiems išsiųsime sidabro medalį, nukaldintą 2010 metais, ir jo autentiškumą liudijantį numeruotą sertifikatą už proginę kainą – 29 Lt (be to, dar reikės apmokėti pašto ir pakavimo išlaidas – 8 Lt). Sąskaitą apmokėsite artimiausiame pašto skyriuje, atsiimdami medalį.
 
Užsisakydami medalį Jūs niekuo nerizikuojate. Medalį galima grąžinti ir atgauti pinigus per 15 dienų nuo jo gavimo.
 
Užsisakykite nedelsdami. Užsisakykite dar šiandien!
 
Užsisakymas telefonu: 8 5 274 20 27 (kasdien nuo 9 iki 19 val.)
 
Direktorius Remigijus Dinda
 
Nuotraukoje: Sidabrinis Žalgirio mūšio medalis

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra