Šiaulių arenoje šeimos kviečiamos blogį nugalėti gerumu

Autorius: Data: 2012-01-04 , 08:04 Spausdinti

Šiaulių vyskupijos Šeimos centras kartu su Šiaulių vyskupijos kurija 2012 m. sausio 8 d. (sekmadienį) Šiaulių arenoje organizuoja tradicinę Šeimų šventę, kuri šiais metais vadinasi „Blogį šeimose nugalėkime gerumu“, praneša Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba.

Šeimų šventė tradiciškai prasidės Mišiomis 12 val., po jų šeimos turės galimybę pamatyti miuziklą „Karolis“, kuris jau parodytas ne viename Lietuvos mieste. Miuziklas pasakoja apie jauno Karolio Vojtylos, palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II, gyvenimą, veiklą ir jo pašaukimo brendimą.

Šis kūrinys įtaigia muzikine ir dramine kalba prabyla apie pačias svarbiausias krikščioniškas ir bendražmogiškas vertybes: meilę Dievui ir tėvynei, gebėjimą pažinti, atsiliepti ir įgyvendinti kiekvienam žmogui skirtą pašaukimą.

Miuziklo muzikos ir žodžių autorius – Daniele Ricci /Italija/, Iš italų kalbos vertė s. Liucija Grybaitė FMA, režisierius – Nerijus Petrokas, miuziklo dailininkas – Sergėjus Bocullo, choreografas – Alfredas Kondratavičius. Atlikėjai: R. Daugėla, Č. Gabalis, V. Kriščiokaitytė, M. Liubinaitė, L. Mikalauskas, R. Ščiogolevaitė, N. Vilkanauskaitė, O. Vyšniauskas, B. Ulevičius. Kauno Vytauto Didžiojo bažnyčios kamerinis choras „Cantate Domino“ (vadovas Rolandas Daugėla) ir šokių grupė. Prodiuseriai –Aušra Vyšniauskienė ir Valdas Latoža, všį „Šou imperija“.

Šeimos švenčių metu Šiaulių arenoje jau buvo parodyti miuziklai „Lauktasis“ ir „Prisikėlęs“. Šeimos šventės dalyvių pritraukdavo pilnutėlę Šiaulių areną. Tokios šeimos šventės Šiauliuose įvyko jau daugiau nei 10 kartų. Pirmosios Šeimų šventės vykdavo „Saulės“ kino teatro salėje.

Šventės idėja Šiaulių vyskupui Eugenijui Bartuliui kilo bendraujant su šeimomis.

2-oji Juozo Dapšausko nuotr.

Religija , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra