Šeštadienį senamiestyje vyks Kauno bendruomenės šventė “Senamiesčio vaiduoklynas”

Autorius: Data: 2012-10-23 , 11:35 Spausdinti

Laikais, kai dažnas skundžiasi nieko negalintis, nes „kažko“ neturintis Kaune gimė idėja surengti puikią šventę be „biudžeto“. Šventės organizatorės uždegė tėvelius noru prisidėti prie šventės organizavimo – į savanorių sąrašus įsirašė daugiau kaip 50 žmonių.

Visi prisidėjo, kas kuo gali, moka, turi – dekoracijomis, prizais, idėjomis, pagalba organizuojant. Šį šeštadienį, 2012 m. spalio 27 d., 14 val. M. Valančiaus g. parkelyje bus surengta Kauno bendruomenės šventė „Senamiesčio vaiduoklynas“. Tai bus kitokia, nebanali šventė vaikams. Čia daugiau teatrališkumo, rankų darbo, bendros tėvų ir vaikų veiklos, improvizacijos, draugiška, bendruomeniška aplinka.

Pagrindinę renginio dieną dalyvių senamiesčio parkelyje lauks grimo, šukuosenų, moliūgo skobimo ir šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės. Taip pat atmosferą palaikys improvizuoti vaikų pasirodymai, raganų būrimo salonas, skanėstų degustacija, mokslinės magijos pasirodymas ir daug daugiau.

Visos šventės metu Lietuvos vaikiškų drabužėlių dizaineriai pristatys savo kolekcijas, o „Marmaluzi“ vaišins moliūgų koše išalkusius ir vaisių kompotu ištroškusius. Nors šventės programa ir patvirtinta, tačiau laukiama ir staigmenų.

„Mūsų vertybė – gera nuotaika, o ne aklas plano laikymasis, todėl numatoma ir daug improvizacijų. Programa gali keistis visai nenuspėjamai, prie to tėveliai turėtų būti pripratę., – teigė Gustė Pocevičienė. – Šventė skirta vaikams, todėl būkite atsakingi už savo atsinešamą nuotaiką. Būkite linksmi ir linkminkite kitus.“

Pasipuošę kostiumais dalyvaus konkurse ir laimės puikius prizus. Laukia specialūs prizai už „šeimyninį“ kostiumą, originalų pasirodymą ir originaliausią moliūgo žibintą. Daugiau informacijos galite rasti renginio puslapyje facebook.com/senamiesciovaiduoklynas

Šventės organizatorių informacija

Kaunas ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra