Septynioliktos Pagėgių rinktinės VSAT pareigūnų ir darbuotojų sportinės žūklės varžybos

Autorius: Data: 2014-06-12 , 16:35 Spausdinti

 

Septynioliktą kartą Pagėgių rinktinės surengtose tradicinėse VSAT pareigūnų ir darbuotojų sportinės žūklės plūdine meškere varžybose šiemet geriausiai sekėsi Lazdijų rinktinės komandai.

Rusnėje šeštadienį vykusiose varžybose dalyvavo 17 žvejų komandų: 8 Pagėgių rinktinės (Kriminalinės žvalgybos skyriaus, Vileikių, Bardinų, Viešvilės, Plaškių, Kudirkos Naumiesčio, Šilgalių, Specialiosios paskirties užkardų), Lazdijų rinktinės, 2 Vilniaus rinktinės, Pakrančių apsaugos rinktinės, Aviacijos rinktinės, Užsieniečių registracijos centro, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK), Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos „Tauragės ugnis“ komandos bei rėmėjų komanda „Romada“.

Sektoriai komandoms prie Skirvytės upės buvo paskirstyti burtų keliu. Žvejai galėjo naudoti bet kokius augalinius ir gyvulinius masalus ir pašarus, išskyrus gyvas žuveles. Varžybos vyko nuo ankstaus ryto ir truko 4 val. Šiemet žvejai galėjo lepintis puikiu oru, bet ne laimikiais. Dauguma jų skundėsi prastu kibimu. Teisėjams skaičiuoti rezultatus ir sverti žuvį šiemet buvo daug lengviau, nes varžybų dalyvių sugauto laimikio buvo perpus mažiau nei ankstesniais metais.

Laukdami rezultatų susirinkusieji vaišinosi pasienietiška koše bei žuviene. Kasmet vis skanesnę ir gardesnę košę ir žuvienę verda ir dalina Vileikių užkardos darbuotojai.

Paaiškėjo, kad šiemet komandos Skirvytėje iš viso tesugavo 72,44 kg žuvies (pernai – 114,45 kg). Iš viso šiemet buvo sužvejotos 1002 žuvys (pernai – 1706).

Komandinėje įskaitoje šiemet nugalėjo Lazdijų rinktinės komanda. Jos nariai Egidijus Dobiliauskas, Vytautas Sabašinskas ir Audrius Brazauskas sugavo 9,82 kg žuvies.

Antrą vietą komandinėje įskaitoje, ištraukusi 9,79 kg, užsitikrino Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos komanda. Joje žvejojo Giedrius Ranonis, Raimondas Sauspreikšis ir Egidijus Dambrauskas.

Trečia vieta šiemet atiteko Tauragės AVPK komandai, sugavusiai 7,15 kg žuvies. Jos nariai – Pranas Dabulskis, Virgilijus Černas ir Donatas Petraitis.

Daugiausia žuvies šiemet pagavo Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnas Rimas Ubartas. Jis ištraukė 7,49 kg žuvies.

Didžiausią žuvį varžybose sugavo Tauragės policijos atstovas P. Dabulskis (kairiojoje nuotraukoje) – jis ištraukė 0,90 kg šapalą.

Komandinių ir asmeninių varžybų prizininkus apdovanojo į žvejų varžybas atvykę VSAT vadas generolas Vainius Butinas ir Pagėgių rinktinės vado pavaduotojas Štabo viršininkas Vytautas Dabulskis. Geriausiems žvejams buvo įteiktos taurės, medaliai, rinktinės diplomai, suvenyrai ir rėmėjų įsteigti prizai.

Šiemet žvejų varžybas parėmė ir vertingus prizus įsteigė „Romada“, „Vilkyškių pieninė“.

PRIDEDAMA. 6 nuotraukos.

Viešųjų ryšių vyresnioji specialistė Asta Šimkuvienė

Miestai , , , , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra