Senjorai, sulaukę 80 ir daugiau metų, jau gali įsigyti 365 dienų autobusų ir troleibusų bilietus už 10 Lt

Autorius: Data: 2014-01-02 , 16:09 Spausdinti

Vilniuje jau prekiaujama 365 dienų bilietais, kuriuos už 10 Lt gali įsigyti senjorai, sulaukę 80 ar daugiau metų. Taip pat šį bilietą gali įsigyti ir nuo 1939–1990 metų okupacijų nukentėję asmenys: politiniai kaliniai ir tremtiniai, buvusių getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniai.

Šiuo transporto bilietu papildžius Vilniečio kortelę, jis aktyvinamas viešojo transporto priemonėse, kaip ir visi kiti viešojo transporto bilietai. Po aktyvinimo bilietas galios 365 dienas.

Informacija apie naują bilietą skelbiama viešajame transporte. Taip pat per artimiausias dvi savaites bus pradėti platinti ir šį 365 dienų bilietą pristatantys lankstinukai. Jie bus dalinami Vilniečio kortelės prekybos vietose.

Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad norint įkelti šį 365 dienų bilietą, Vilniečio kortelei turi būti priskirta 80% nuolaida. Jei kortelei priskirta ne 80% nuolaida, tai norint pakeisti Vilniečio kortelei priskirtą nuolaidą, reikia kreiptis į SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centrą, esantį V. Kudirkos aikštėje.

Vilniečio korteles galima įsigyti ir papildyti spaudos kioskuose, MAXIMA XX ir MAXIMA XXX prekybos centrų informacijos skyriuose bei SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre. Šiuo metu jau išplatinta beveik 460 tūkst. Vilniečio kortelių.

Viešųjų ryšių skyrius, el.p. vrt@vilnius.lt

Vilnius , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra