Šeimų vakaras muziejuje

Autorius: Data: 2011-10-19 , 09:47 Spausdinti

Panevėžio kraštotyros muziejus 2011 m. spalio 21 d. (penktadienį) 17 val. rengia šeimų vakarą, skirtą Gabrielei Petkevičaitei-Bitei.

Muziejuje veikiančią parodą „Gabrielė Petkevičaitė-Bitė: kilni pereiga kilti ir kelti“ lydi edukacinė programa, kurioje supažindinama su mūsų krašto iškilios asmenybės daugialype veikla. G. Petkevičaitė-Bitė viena iš pirmųjų surinko ir užrašė medžiagą lietuvių liaudies medicinai, todėl ir šeimų vakaro metu didžiausias dėmesys bus skiriamas G. Petkevičaitės-Bitės medicininei veiklai.

„Šeimų vakaro programa – įvairiapusė. Joje susipažinsime su G. Petkevičaitės-Bitės užrašytais ligų pavadinimais, liaudiškais gydymo būdais, pasakojimais apie senąją kaimo vaistinę, kalbėsime apie G. Petkevičaitės-Bitės ir jos tėvo daktaro Jono Petkevičiaus medicininę veiklą“, – sako muziejaus ryšių su visuomene spacialistė Raimonda Monkevičiūtė ir džiaugiasi galėdami miestiečiams pasiūlyti skirtingo pobūdžio programą.

Vakaro metu bus pristatoma paroda „G. Petkevičaitė-Bitė: kilni pareiga kilti ir kelti“, rodomas Viktoro Stanislovaičio filmas „Gabrielė – Adagio“. Taip pat bus vaidinama teatralizuota literatūrinė kompozicija „Dvi moteri“, pristatanti rašytojų G. Petkevičaitės-Bitės ir Žemaitės kūrybinį bendradarbiavimą Joniškėlyje bei Puziniškyje, kuriant komedijas ir pjeses. Kompozicija sukurta remiantis rašytojų laiškais, atsiminimais, tekstų ištraukomis. Kompozicijos atlikėjos – Panevėžio J. Miltinio dramos teatro aktorės Eleonora Eglė Koriznaitė ir Eleonora Matulaitė.

Programos trukmė – 1.5 val.

Bilieto kaina šeimai 10 Lt. (Vienam asmeniui – 5 Lt.)

Daugiau informacijos: Raimonda Monkevičiūtė, Ryšių su visuomene ir lankytojų aptarnavimo sp., Panevėžio kraštotyros muziejus, Vasario 16-osios g. 23, tel.: 8-45 596181

Panevėžio kraštotyros muziejus , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra