Seimo Pirmininkė I. Degutienė: vienybė – esminė sąlyga mums visiems būti tauta, būti valstybe ir vienintelis kelias mums visiems būti Lietuva

Autorius: Data: 2012-07-06 , 09:11 Spausdinti

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė sveikina visus Lietuvos gyventojus Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dienos proga.

„Minėdami Liepos 6-ąją, mintimis apžvelgiame Lietuvos nueitą kelią, tarsi storą knygą atsiversdami savo valstybės istoriją. Šioje knygoje rasime pačių įvairiausių ženklų – pasiaukojimo ir klastos, valstybės kūrimo ir griovimo, abejingumo ir atgimimo. Tačiau, šalia viso kito, vienas ženklas yra esminis ir jokiais laikais, jokiomis sąlygomis nepakeičiamas, neprarandantis savo vertės. Tas ženklas – vienybė. Tik vienybės pažymėti istoriniai tarpsniai liudija valstybės atgimimus, stiprėjimą, augimą, gerovę. Tik būdami vieningi įvairių epochų Lietuvos žmonės galėdavo iškovoti laisvę ir joje oriai, ramiai ir kūrybingai gyventi“, – sako I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė pastebi, kad šios istorijos knygos puslapis, kuris yra skirtas mūsų dabarčiai – ne išimtis.

„Gyvendami savo gyvenimus ir dirbdami savo darbus, laikydamiesi savo pažiūrų ir turėdami savo nuomones, išvykdami iš Lietuvos ir grįždami į tėvynę, svarbiausiais tautos ir šalies klausimais turime likti vieningi. Tai – esminė sąlyga mums visiems būti tauta, būti valstybe, tai – vienintelis kelias mums visiems būti Lietuva“, – teigia I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė dėkoja visiems, kurie apsisprendė ir eina šiuo keliu.

„Ačiū visiems, kurie šiame kelyje palaiko, drąsina ir dvasiškai stiprina einančius šalia. Ačiū visiems, kurie skleidžia ramybę ir išmintį, o tai reiškia – telkia ir artina šeimą, kurios vardas – Lietuva. Šios pastangos – tai galinga dvasinė, ir ne tik dvasinė, jėga, kurios, esu tikra, mūsų tautai ir valstybei užteks dar ne vienam kelio šimtmečiui. Visus, ėjusius, einančius ir eisiančius šiuo keliu, nuoširdžiai sveikinu su Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena – su Lietuvos valstybės diena!“, – sako I. Degutienė.

Irena Degutienė, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė

Liepos 6-oji , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra