I. Degutienė savivaldos rinkimuose linki teisingo ir visiems naudingo pasirinkimo, kad po balsavimo kiekvienas žmogus be ironijos ir pykčio apie savo miestą ir kaimą galėtų sakyti: tai mano namai

Autorius: Data: 2011-02-25 , 15:10 Spausdinti

2011 m. vasario 25 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, kreipdamasi į Lietuvos gyventojus, linkėjo sekmadienį, vasario 27-ąją, vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose balsuoti taip, kad po rinkimų kiekvienas žmogus galėtų apie savo miestą ir rajoną pasakyti: tai mano namai.

„Linkiu, kad po savivaldos rinkimų gerėtų vietos valdžios darbo kokybė. Kad kiekvienas Lietuvos žmogus apie savo miestą ir kaimą, seniūniją ir rajoną be ironijos ir pykčio galėtų pasakyti: tai – mano namai“, – sakė I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė ragino atsakingai ir atidžiai įvertinti visus pažadus bei atsiminti, kad nuo pasirinkimo savivaldos rinkimuose priklauso kiekvieno ir visų Lietuvos žmonių gyvenimo pažanga bei gerovė.

„Nuoširdžiai gerbdama Jūsų pažiūras ir sprendimą 2011-ųjų metų savivaldos rinkimuose, linkiu teisingo ir visiems naudingo pasirinkimo. Tokio, kurio rezultatas būtų pažanga ir gerovė, įsiklausymas į šalia esantį žmogų, esant reikalui – pagalba, o pirmiausiai – žmogiškas bendravimas visoje mus supančioje aplinkoje“, – sakė I. Degutienė.

Seimo Pirmininkės sekretoriatas

Kirilo Čachovskio nuotr.

Rinkimai į savivaldybes , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra