Seimo Pirmininkė I. Degutienė Mokslo metų pradžios ir Laisvės dienos proga: linkiu, kad ištikimybė ir įsipareigojimas tautai ir valstybei visada virstų konkrečiais darbais

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė Mokslo metų pradžios ir Laisves dienos proga moksleiviams ir mokytojams, studentams ir dėstytojams linki šių švenčių įprasminamas vertybes paversti konkrečiais darbais, gebėjimu perduoti ir perimti žinias ir išmintį, profesinių įgūdžių pradmenis ir žmogiškąjį artumą.
 
„Mokykla ir Lietuva, švietimas ir valstybės gyvenimas visada buvo ir bus neatskiriami. Neįmanoma šviesi ir išmintinga Lietuva be tikrosios mokyklos, neįmanoma tikroji mokykla be Lietuvos ir lietuvybės. Todėl šiandien, naujųjų mokslo metų pradžios dieną ir Laisvės dieną, linkiu, kad ištikimybė ir įsipareigojimas tautai ir valstybei visada virstų konkrečiais darbais, gebėjimu perduoti ir perimti žinias ir išmintį, profesinių įgūdžių pradmenis ir žmogiškąjį artumą“, – sveikdama į klases ir auditorijas sugrįžusį ir dar vieną savo mokyklos ir visos Lietuvos istorijos puslapį atvertusį jaunimą ir pedagogus rašo I. Degutienė.
 
Seimo Pirmininkė pabrėžia, kad mūsų visų ateitis bus tokia, kokie mes esame šiandien – kaip mokomės, kaip bendraujame su šalia esančiu žmogumi, kaip mąstome, kuo tikime. Kiek esame iš tikrųjų laisvi kūrybai, pasitikėjimui, jaunatviškai drąsai.
 
„Todėl nuoširdžiai linkiu visiems, šiandien susirinkusiems į Lietuvos mokyklas: negailėkite laiko ir pastangų, negailėkite žmogiškosios šilumos, dėmesio ir palaikymo vienas kitam – ir ateitis tikrai bus šviesesnė ir viltingesnė. Neužmirškite ir nenuvertinkite tų dalykų, kurie kiekvieną mokyklą gali paversti ne tik mokslo, bet ir dvasingumo šaltiniu“, – sveikinime Mokslo metų pradžios ir Laisvės dienos proga rašo parlamento vadovė.
 
Seimo Pirmininkės patarėjas Juozas Ruzgys, tel. 239 6023, 8 698 42073
 
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
 
Nuotraukoje: Seimo Pirmininkė I. Degutienė

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra