Seimo Pirmininkė I. Degutienė linki, kad Kovo 11-oji būtų ne tik valstybės, bet ir Lietuvos šeimos šventė

Autorius: Data: 2011-03-10, 15:15 Spausdinti

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, sveikindama Lietuvos žmones Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, linki, kad ši šventė būtų ne tik valstybės, bet ir šeimos šventė.

„Kovo 11-oji – be abejonių, valstybės šventė, tačiau nuoširdžiai norėčiau, kad kiekvienam iš mūsų ji taptų ir šeimos švente. Šeimos, kurią sudaro mūsų tautos, mūsų valstybės žmonės, kuriai visi priklausome kartu su savo dvasinėmis šaknimis ir tautine atmintimi, su savo tėvų atminimu ir vaikų viltimis, su savo gyvenimu čia ir dabar. Šeimos, kurios negalėjome pasirinkti gimdami ir kuriai priklausysime visą gyvenimą, kad ir kur gyventume, kad ir kokie skirtingi būtume“, – teigė I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė tikisi, kad visi šia svarbia proga sakomi žodžiai skambėtų ir būtų priimami kaip gyva istorija ir praeities, dabarties bei ateities jungtis.

„Todėl nuoširdžiai linkėčiau, kad šiomis dienomis skambančias kalbas, skirtas istorinei Kovo 11-ajai ir Nepriklausomybės atkūrimo Aktui, visi mes išgirstume ir priimtume ne kaip oficialius žodžius, o kaip gyvą istoriją, gyvą praeities, dabarties ir ateities jungtį. Kad kiekvienas jaustume savo vietą ir svarbą istorinėje tautos ir valstybės raidoje. Kad mūsų darbai ir mintys, pastangos ir gebėjimai turėtų bendrą kryptį – tėvynės laimę ir gerovę, joje gyvenančių žmonių ramybę ir laimę. Kad nuolatinės pastangos, kai mes dirbame ir mąstome, kuriame ir abejojame, ieškome tiesos ir giname savo įsitikinimus, vestų prasmingo gyvenimo keliu“, – sakė parlamento vadovė.

Seimo Pirmininkės įsitikinimu, toks buvo tikrasis mūsų tautinio atgimimo ir Kovo 11-osios tikslas bei tokia yra didžioji Nepriklausomybės teikiama galimybė.

„Dėkoju visiems, kurie, naudodamiesi šia galimybe savo ir šalia gyvenančio žmogaus labui, negaili fizinių nei dvasinių jėgų, kantriai dirba, augina vaikus ir mato tokio gyvenimo grožį bei tiki jo prasmingumu. Tikiu kartu su Jumis, su visais geros valios žmonėmis, kurių tėvynė – Lietuva, ir Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga linkiu stiprybės šiame tikėjime bei kuo geriausios kloties visuose gražiuose ir prasminguose darbuose!“, – sakė I. Degutienė.

Seimo Pirmininkės sekretoriatas

Kovo 11-oji ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra