Seimo nario Gintaro Songailos pranešimas

Autorius: Data: 2012-10-16 , 11:04 Spausdinti

Seimo nario Gintaro Songailos pranešimas

2012 m. spalio 17 d., trečiadienis, 13 val. Tautininkų sąjungos atstovai ir stebėtojai Seimo rinkimuose, surinkę tuščius „bambalius“ aplink rinkimų apylinkes, atveš juos prie keturių partijų, kurios pasižymėjo rinkimų įstatymų pažeidimais, būstinių. Ten tikimasi bambalius sugrąžinti tiems, kas teršia Lietuvą.

13.00 val. – bambaliai bus įteikti Darbo partijai (Ankštoji g. 3), kuri daugiausiai pasižymėjo balsų pirkimo skandalais, ištobulino „karuselės“ technologijas.

13.30 val. – bambaliai bus įteikti Tvarkos ir teisingumo partijai (Totorių g. 1), kurios atstovai kai kuriose Lietuvos vietose pasižymėjo ne tik pirkimo skandalais, bet ir pilnamečių moksleivių vežimu į rinkimų apylinkes.

13.50 val. – bambaliai bus įteikti Lietuvos socialdemokratų partijai (Barboros Radvilaitės g. 1), kurios kai kurie atstovai ne tik pirko balsus, bet net ir nesumokėjo žadėtų sumų.

14.10 val. – bambaliai bus įteikti Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (Pilies g. 16), kuri anksčiausiai ištobulino rinkėjų suvežimo, materialaus paskatinimo ir pagąsdinimo technologijas, o taip pat pasižymėjo neantspauduotų rinkimų biuletenių dalinimu.

Gintaras Songaila, Seimo narys, Tautininkų sąjungos pirmininkas

Seimas , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra