Seime prisiekė 6-asis Lietuvos Respublikos Prezidentas

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Trečiadienis, vasario 26 d. (Vilnius)

Iškilmingame Seimo posėdyje išrinktasis Prezidentas Rolandas Paksas prisiekė būti ištikimas Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, sąžiningai atlikti savo pareigas, būti visiems lygiai teisingas, tarnauti Tėvynei, demokratijai ir Lietuvos žmonių gerovei bei priėmė Lietuvos Respublikos Prezidento įgaliojimus.

„Jaučiu didžiulę atsakomybę Tėvynei ir Tautai. Jaučiu pagarbą ir dėkingumą visiems, kurių meile, pareigos suvokimu, auka ir darbu yra gyva Lietuva“, – priėmęs Lietuvos Respublikos Prezidento įgaliojimus sakė R. Paksas.

R. Paksas pažymėjo, kad kiekviena epocha iš Lietuvos pareikalavo ypatingo susitelkimo ir apsisprendimo. O kiekvienas apsisprendimas tapo jos gyvenimo istoriniu lūžiu.

Prezidentas pabrėžė, jog dabar mūsų valstybė stovi naujojo iššūkio akivaizdoje. Tai – narystė NATO ir Europos Sąjungoje.

Valstybės vadovas sakė tikįs, kad deramai susitelkus ir patobulėjus pavyks atsakyti į šį iššūkį ir jau kitais metais Lietuva taps ir ES, ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos nare.

R. Paksas akcentavo, jog pagrindinis tikslas yra sukurti gerovės valstybę su žemu nedarbo bei skurdo
lygiu, didele darbo verte, tvirtomis socialinėmis garantijomis.

„Mūsų kelias – aktyvios, vis aukštesnio lygmens gerovės kūrimas, investicijos į žmones. Žmonės – didžiausia vertybė ir svarbiausias politikos tikslas. Tai – esmių esmė, kalbant apie Lietuvos vietą Europos šalių bendrijoje, apie Lietuvos vietą žiniomis pagrįstoje pasaulio ekonomikoje“, – teigė Prezidentas.

Šalies vadovas kvietė Seimą, Vyriausybę ir kitas valstybės institucijas bei visų lygių pareigūnus susitelkti ir bendromis pastangomis siekti užsibrėžtų tikslų.

R. Paksas sakė sieksiąs, kad išsilavinusiems, pasitikintiems savimi piliečiams būtų suteiktos galimybės atskleisti savo galias. „Gerai suprantu, kad valstybė – tai jos žmonės. Tai – mes visi“, – pabrėžė Lietuvos Prezidentas.

„Valstybės vadovo darbą pradedu, tikėdamasis Dievo palaimos ir Jūsų, brangūs Lietuvos žmonės, paramos“, – baigdamas kalbą pažymėjo Lietuvos Respublikos Prezidentas R. Paksas.

Iškilmingame Seimo posėdyje LR Prezidentas R. Paksas buvo apdovanotas Vytauto Didžiojo ordinu su aukso grandine.

Nuotraukoje: Naujasis Lietuvos Prezidentas R. Paksas su žmona p. Laima (dešinėje)

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra