Seimas pristato virtualią parodą „Kovo 11-oji ir jos atgarsiai“

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Seimo kanceliarijos Dokumentų departamento Archyvo skyrius pristato virtualią parodą „Kovo 11-oji ir jos atgarsiai“, kurioje eksponuojami archyve saugomi 20 metų senumo įvykius liudijantys dokumentai.
 
2010 m. kovo 11 d. sukanka 20 metų, kai Aukščiausioji Taryba priėmė Aktą „Dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo“ ir paskelbė apie savo apsisprendimą būti laisviems ir nepriklausomiems. Paskelbusi Kovo 11-osios aktą, Aukščiausioji Taryba nedelsdama kreipėsi į pasaulio ir TSRS tautas, Lietuvos tautines bendrijas, informavo pasaulio visuomenę apie Lietuvos valstybės atkūrimą ir pareiškė laukianti solidarumo ir paramos.
 
Šiam istoriniam įvykiui paminėti parodai atrinkta tik labai nedaug, kelių mėnesių, rašytinių dokumentų ir nuotraukų, kuriuose užfiksuota įvairių pasaulio politikų ir žmonių reakcija į Lietuvos siekį būti nepriklausomai.
 
Parodą galima rasti Lietuvos Respublikos Seimo interneto svetainėje – rubrikoje „Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmetis“ ir adresu: http://www.lrs.lt/archyvas
 
www.lrt.lt

P. Lileikio nuotr.
 
Nuotraukoje: Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo tautos atstovų laukė daug išbandymų

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra