Savo darbais Lietuvą garsinantys žmonės stiprina tikėjimą valstybe

Autorius: Data: 2011-07-06 , 14:45 Spausdinti

Trečiadienis, 2011 m. liepos 6 d. (Vilnius).

Valstybės dieną už nuopelnus Lietuvai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje valstybiniais apdovanojimais Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

Sveikindama apdovanotuosius Prezidentė pabrėžė, jog jų indėlis yra labai svarbus stiprinant Lietuvos valstybę.

Savo darbais Jūs stiprinate mūsų šalies valstybingumą, jos tarptautinį autoritetą. Garsinate Lietuvos kaip kūrybingos ir talentingos šalies vardą pasaulyje. Jūsų darbai ir poelgiai skatina visus piliečius aktyvesnei veiklai, sustiprina tikėjimą savimi ir valstybe“, – pabrėžė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Šalies vadovė palinkėjo, jog Valstybės dienos šventė ir toliau vienytų Lietuvos žmones, įkvėptų visus kilniems tikslams, telktų bendram darbui kuriant valstybę.

Tarp garbingais valstybiniais ordinais ir medaliais apdovanotų asmenų – NATO Parlamentinės Asamblėjos pirmininkas ir aktyvus Lietuvos transatlantinės integracijos rėmėjas Karlas Afredas Lamersas (Karl Alfred Lammers), Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Liudvikas Sabutis, choreografė Andželika Cholina, operos režisierė Dalia Ibelhauptaitė, pianistas Rokas Zubovas, šachmatininkė Viktorija Čmilytė, Lietuvos operų ir kostiumų dailininkas, aukštosios mados konkursų nugalėtojas Juozas Statkevičius, garsūs Lietuvos krepšininkai, rezistencijos atstovai, tarpvalstybinių ryšių puoselėtojai, Lietuvos kariai, policininkai, kultūros paveldo saugotojai, menininkai, gydytojai, švietėjai, išeivijos atstovai.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Vaizdo medžiaga: http://www.youtube.com/watch?v=c47Xhh_04Cw

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra