Savivaldybės taryba pritarė bendrovės „Grigiškių komunalinis ūkis“ likvidavimui

Autorius: Data: 2011-10-13 , 14:30 Spausdinti

2011 m. spalio 12 d. Vilniaus miesto taryba pritarė sprendimui likviduoti UAB „Grigiškių komunalinis ūkis“.

Kreditoriniai įmonės įsiskolinimai siekia daugiau nei 2 mln. Lt, iš kurių balanse į apskaitą įtraukta skola Vilniaus miesto savivaldybei – 1,157 573 Lt. Ilgalaikė skola tęsiasi nuo 2002 metų, kai Savivaldybė iš AB „Grigiškės“ perėmė skolas už šilumos energijos sunaudojimą ir gyventojų įsiskolinimus už šilumą bei karštą vandenį.

Bendrovės turtas šių metų pradžioje sudarė 3,9 mln. lt, iš kurių ilgalaikis turtas – 2.473 mln. Lt, įskaitant 39 neprivatizuotus butus.

Likviduojant UAB „Grigiškių komunalinis ūkis“ teisės aktų numatyta tvarka bendrovei priklausantis turtas bus perduotas Vilniaus miesto savivaldybės nuosavybėn ir taip bus padengiamas bendrovės įsiskolinimas Savivaldybei.

Taip pat numatyta „Grigiškių komunalinio ūkio“ daugiabučių namų administravimą perduoti Savivaldybės kontroliuojamai UAB „Naujininkų ūkis“, įpareigojant darbdavius perkelti administravimo veiklą vykdančius darbuotojus į „Naujininkų ūkio“ bendrovę.

Vilniaus miesto savivaldybė yra vienintelė bendrovės „Grigiškių komunalinis ūkis“ akcininkė ir jos raštiški sprendimai prilyginami visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimams.

Viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Savickienė, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, tel. 211 23 36, el. p. vrt@vilnius.lt,http://www.facebook.com/vilnius.lt

Irmanto Gelūno nuotr.

Vilniaus savivaldybė ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra