Savaitgalį vyks Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo metinis susitikimas

Autorius: Data: 2013-02-04 , 09:06 Spausdinti

2013 m. vasario 8 d. prasideda Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo metinis susitikimas. Švenčiant Tikėjimo metus ir Žemaitijos krikšto 600 metų jubiliejų susitikimui pasirinktas Telšių miestas ir tema „Leisk man nešti tikėjimą, kur kankina abejonės“ – eilutė iš šv. Pranciškaus Asyžiečio maldos.

Jaunimas kartu praleis visą savaitgalį. Kasmetinio susitikimo tikslai – švęsti brolystę, gilinti tikėjimą ir liudyti jį priimančio miesto gyventojams.

Į Telšius penktadienio vakarą susirinks per 120 jaunų žmonių iš Kretingos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Jonavos ir Klaipėdos miestų bei grupelė Pranciškoniškojo jaunimo iš Baltarusijos. Susitikimas prasidės 18 val. šv. Mišiomis Telšių šv. Antano Paduviečio katedroje. Vėliau jaunimas rinksis Žemaitės gimnazijoje ir švęs talentų vakarą.

Šeštadienį programoje laukia dvi konferencijos: Pranciškoniškojo jaunimo Nacionalinis dvasinis asistentas kun. Antanas Blužas OFM kalbės tema „Leisk man nešti tikėjimą, kur kankina abejonės“, o kun. Gintaras Blužas OFM – „Krikštas – krikščioniškojo gyvenimo pamatas ir vartai į Bažnyčią“.

Šeštadienio programos kulminacija bus evangelizacija Telšių miestui „Šviesa naktyje“. Jos metu Pranciškoniškasis jaunimas pasklis po Telšių gatves, kviesdamas žmones ateiti į katedrą pasimelsti prie Švenčiausiojo Sakramento ir taip atnaujinti bei sustiprinti ryšį su Dievu. Visi norintieji kviečiami jungtis prie šios maldos, kuri vyks šeštadienio vakarą nuo 19.30 val.

Sekmadienį susitikimą vainikuos šv. Mišios šv. Antano Paduviečio katedroje, kurias aukos J. E. vyskupas Jonas Boruta SJ ir vyskupas augziliaras Linas Vodopjanovas OFM.

Bernardinai.lt

Religija , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra