Šaulių sąjunga – pilietinės atsakomybės pavyzdys

Autorius: Data: 2014-09-18 , 15:15 Spausdinti

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Lietuvos šaulių sąjungos vadovybe aptarė organizacijos svarbą aštrėjant geopolitinei situacijai regione ir pasirengimą šalies gynybai.

Pasveikinusi vadovybę artėjančių 25-ųjų Lietuvos šaulių sąjungos atkūrimo metinių proga, Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva bus stipri tol, kol patriotiški jos piliečiai bus pasiruošę ginti savo tėvynę.

„Aštrėjant geopolitinei situacijai, sutelkdama patriotiškai nusiteikusius aktyvius žmones, norinčius prisidėti prie valstybės gynimo, Šaulių sąjunga atlieka ypatingą vaidmenį. Tai puikus pilietiškumo pavyzdys“, – sakė šalies vadovė.

Lietuvos šaulių sąjunga vienija įvairių sričių ir profesijų atstovus. Tai, pasak Prezidentės, yra didelė organizacijos stiprybė, kurią reikia kūrybiškai išnaudoti ne tik karinės agresijos akivaizdoje, bet ir taikos metu.

Lietuvos šaulių sąjunga – tai savanoriška sukarinta pilietinės savigynos asociacija, kurios tikslai – stiprinti nacionalinį saugumą telkiant piliečius aktyviai prisidėti prie valstybės gynybinės galios didinimo, viešojo saugumo užtikrinimo, visuomenės pilietinio, patriotinio ir tautinio ugdymo. Organizaciją vienija beveik 7 tūkstančiai narių. Vien tik per 2014 metus į sąjungos veiklą įsijungė per 800 savanorių.

Nuotraukos – R. Dačkus

 Prezidentės spaudos tarnyba

Šaulių sąjunga , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra