Saulėlydžio komisijoje – siūlymai optimizuoti Finansų ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų valdymą

Autorius: Data: 2011-03-10, 12:40 Spausdinti

2011 m. kovo 10-ąją posėdžiavusi Saulėlydžio komisija aptarė Finansų ministerijos ir įstaigų prie Finansų ministerijos administracinių struktūrų pertvarkos klausimus.

Įvertinusi Finansų ministerijos vykdomą jai pavaldžių institucijų struktūrinę reformą, komisija šios ministerijos valdymo tobulinimo darbo grupės paprašė informuoti apie vykdomos pertvarkos rezultatus bei jos finansinį efektyvumą.

Saulėlydžio komisija priėmė sprendimą dėl Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir Muitinės departamento regioninių padalinių ir atskirų įstaigų optimizavimo. Institucijoms pavesta iki šių metų vidurio parengti reikiamus teisės aktų projektus, o per 2012 m. įgyvendinti numatytas reformas minėtose institucijose. Dešimtyje teritorinių VMI padalinių, trijuose Muitinės departamento teritoriniuose padaliniuose ir keturiose specialiose Muitinės įstaigose bus atsisakoma atskiro šių įstaigų juridinio asmens statuso. Visos šios įstaigos bus sujungtos į vieną juridinį asmenį, paliekant tik dvi juridinio asmens statusą turinčias įstaigas – VMI ir Muitinės departamentą.

Komisija taip pat nusprendė atskirai išnagrinėti klausimus, susijusius su valstybinės įmonės „Lietuvos prabavimo rūmai“ veikla.

Spaudos tarnyba

Vyriausybė , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra