Saugi šeima – stipresnė visuomenė

Autorius: Data: 2011-12-07 , 16:06 Spausdinti

Trečiadienis, 2011 m. gruodžio 7 d. (Vilnius).

Artėjant šv. Kalėdoms Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensione. Šalies vadovė kartu su pensiono gyventojomis ir socialiniais darbuotojais aptarė problemas, su kuriomis susiduria smurtą patiriančios ir būsto netekusios moterys, našlaitės, kurios, neturėdamos savarankiško gyvenimo patirties, sulaukusios pilnametystės turi palikti globos namus.

Prezidentė pabrėžė, jog Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas yra tik pirmas žingsnis tobulinant moteris ginančią teisinę bazę. Kartu būtina keisti ir visuomenės požiūrį į smurtą.

„Kalėdos saugiuose namuose – dovana, apie kurią svajoja visos smurtą patyrusios ar būsto netekusios moterys ir vaikai. Netoleruodami smurto ir padėdami šalia esančioms moterims, įkvėpdami joms pasitikėjimo savimi ir noro iš visų jėgų kabintis į gyvenimą, sukursime ne tik gražesnes Kalėdas, bet ir stipresnę visuomenę“, – teigė Prezidentė.

Prisijungdami prie Prezidentės globojamos akcijos „Knygų Kalėdos“, pensiono gyventojai surengė kalėdinius knygos skaitymus. Šventės metu visi klausėsi Virginijos Šukytės apsakymo „Vaikai neauga be pasakų“ ir diskutavo apie knygos svarbą šeimos gyvenime.

Prezidentė pensione gyvenančioms moterims ir vaikams padovanojo knygų. Pasak šalies vadovės, knygos skaitymas yra labai svarbus vaikams, kurie išgyvena tėvų konfliktus, kad jie jaustųsi saugesni, augtų kūrybiški ir siektų žinių.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra