Santykiuose su Lenkija politinės įtampos nemato

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako neįžvelgianti politinės įtampos santykiuose su Lenkija, o į viešumą išlendančius ginčus vadina komerciniais.

„Aš politinių įtampų su Lenkija nematau, yra komerciniai ginčai vienos įmonės, kuri norėtų tam tikrų sąlygų, kurių kol kas Lietuvos Vyriausybė patenkinti negali ir nenori, ir manau, kad ne viską galima daryti kaip norėtų viena įmonė“, – sakė D. Grybauskaitė.
 
Valstybės vadovė spręstinais vadina mažumų, švietimo ir kitus jautrius klausimus, nuo kurių sprendimo priklauso mažumų sąlygos abiejose valstybėse.
 
„Dirbtinai eskaluojama vadinamoji įtampa kai kurių politikų vienoje ar kitoje pusėje yra tų politikų atsakomybės reikalas“, – sakė D. Grybauskaitė.
 
Prezidentė sako ketinanti kitą ketvirtadienį, 2010 m. lapkričio 11 d., vykti į Lenkiją, kur ją Lenkijos prezidentas pakvietė o į Nepriklausomybės dienos minėjimo iškilmes.
 
„Jokių įtampų su vadovais neturiu. Ką tik taryboje labai nuoširdžiai bendravau su premjeru Donaldu Tusku. Manau, kad nereikia dirbtinai eskaluoti to, ko nėra, arba tai, ką kas nors norėtų matyti“, – sakė D. Grybauskaitė.
 
BFL nuotr.
 
www.lrt.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra