Šalyje daugėja veržlių ir atsakingų verslininkų

Autorius: Data: 2013-01-25 , 15:43 Spausdinti

Penktadienis, 2013 m. sausio 25 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidetnė Dalia Grybauskaitė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2012“.

Prezidentės teigimu, 2012 m. Lietuvoje susikūrė per 10 tūkstančių naujų įmonių, o jų pelno rodikliai, veiklos sritys ir geografija įrodo, kad ekonominė situacija mūsų šalyje gerėja.

Šiemet į „Metų gazelės“ titulą pretendavo beveik du kartus daugiau įmonių nei pernai. Tai geriausias įrodymas, kad Lietuvoje daugėja veržlių ir atsakingų verslininkų. Kurdami pridėtinę vertę jūs esate liudininkai, kad verslas Lietuvoje gali būti sėkmingas“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentė smulkaus ir vidutinio verslo atstovams palinkėjo pasidalinti savo patirtimi su verslą ketinančiu kurti jaunimu, kuriam vis dar trūksta verslo įgūdžių. Šalies vadovės teigimu, daugelis jaunų žmonių nori kurti savo verslą, tačiau bijodami mokesčių naštos ir rizikos, lieka nuošalyje. Pasak Prezidentės, šios įmonės yra geriausios liudininkės, kad verslas Lietuvoje gali būti sėkmingas, konkurencingas ir atsakingas.

Devintą kartą organizuojamoje ceremonijoje šalies vadovė įteikė apdovanojimą „Metų gazelės“ kategorijoje, kurios nugalėtoja tapo Kauno bendrovė „UAB Aurelinas“.

Šiemet apdovanojimuose dalyvavo daugiau nei 400 verslo kompanijų.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt 

D. Grybauskaitės kalba „Gazelė 2012“ apdovanojimų įteikimo ceremonijoje:

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_kalba_gazele_2012_apdovanojimu_iteikimo_ceremonijoje.html

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra