Šalčininkuose – „Šalčios aleliumai“

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

2009 m. sausio 31 dieną 10 val. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje vyks Šalčininkų rajono lietuviškų mokyklų meno ir kūrybos šventė „Šalčios aleliumai – 2009“. Kartą per metus vykstanti šventė turi didelį ir įvairiopą poveikį kraštui: ir mokomąjį, ir auklėjamajį, ir pažintinį. Ypač svarbu, kad mokiniai mokosi savo krašto senųjų tradicinių dainų.
Tradiciškai rengiama šventė „Šalčios aleliumai“ sukviečia Šalčininkų žemės talentus – mokinius ir mokytojus, kad dar kartą paliudytų jų meilę ir pagarbą lietuviškam žodžiui, atskleistų šiame krašte augančius jaunus kūrybingus žmones. Kasmet šventėje dalyvauja beveik visų Šalčininkų rajono lietuviškų mokyklų mokiniai, kurie atveža savo sukurtą keramiką, rankdarbius, dainas, šokius.
Į renginį atvyksta nemažai garbių svečių, visuomeninių organizacijų atstovai, kuriems rūpi Rytų Lietuvos reikalai. Šios šventės tikslai – kelti rajono mokinių valstybinės kalbos mokėjimo lygį, ugdyti pagarbą tautos tradicijoms, mokyti drąsos ir nuovokumo reiškiant savo mintis. Kiekvienais metais po šventės organizuojamas projekto aptarimas, mokytojai įvardija stipriąsias renginio puses, pasiaiškina trūkumus, numato prielaidas jiems pašalinti.

Sena VorutaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra