Šakių rajone sulaikyti trys kontrabandinių cigarečių nešikai

Autorius: Data: 2012-05-09 , 10:01 Spausdinti

Šakių rajone prie sienos su Rusija Šilgalių užkardos pareigūnai sulaikė tris asmenis, nešusius kontrabandinių rūkalų krovinį.

Antradienio (2012 05 08) naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau VSAT) Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos pasieniečiai Šakių rajono Rūkšnių kaimo ribose, apie 300 metrų nuo sienos su Rusija, pastebėjo  tris įtartinus asmenis. Valstybės siena su Rusija čia eina Šešupės viduriu. Trijulė su ryšuliais bėgo nuo sienos į Lietuvos teritorijos gilumą.

Sulaikomi jie pasipriešino VSAT pareigūnams, todėl buvo panaudoti kovinių imtynių veiksmai. Šilgalių pasieniečiai sulaikytuosius surakino antrankiais.

Paaiškėjo, kad 17-os ir 19-os metų Jurbarko rajono Viešvilės miestelio gyventojai bei 36-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas nešė 6 dėžes, iš viso 3 tūkst. pakelių, cigarečių „Denim Blue“ be banderolių. Dėžės buvo įpakuotos į juodą polietileną.

Sulaikytiesiems Šilgalių užkardos pareigūnai dėl teisėto nurodymo nevykdymo pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai gresia baudos nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų. Dar viena administracinės bylos teisena pažeidėjams pradėta dėl kontrabandos. Už tai gresia baudos nuo 10 iki 20 tūkst. litų. Abi šias bylas nagrinės Šakių rajono apylinkės teismas.

Nepilnametį viešviliškį Šilgalių pasieniečiai perdavė į užkardą iškviestai jo motinai. Su ja VSAT pareigūnai pravedė pokalbį, kurio metu išaiškino administracinę atsakomybę už vaiko nepriežiūrą. Kitus du sulaikytuosius po apklausos pasieniečiai paleido.

VSAT Pagėgių rinktinės ryšių su visuomene specialistė Asta Šimkuvienė

Valstybės siena , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra