Rūkalų slėptuvės – atsarginiai automobilio ratai

Autorius: Data: 2011-03-09, 14:03 Spausdinti

2011 m. kovo 9 d. (trečiadienį) Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių rūkalų beveik už 14 tūkst. litų.

Naktį į Kybartų kelio postą iš Kaliningrado srities „Audi 100“ automobiliu atvykęs niekur nedirbantis Marijampolės rajono gyventojas žodžiu deklaravo, kad negabena jokių muitinei privalomų pateikti daiktų ar prekių. Muitininkai, turėdami informacijos apie nelegaliai gabenamus rūkalus, kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais automobilį patikrino detaliai.

Išmontavus atsarginį ratą, jame buvo rastas 221 pakelis cigarečių „Lifa Super Slims“. Išardę degalų baką pareigūnai ištraukė 700 pakelių cigarečių „West“. Muitininkams pažeidėjas paaiškino, kad cigaretes pirkęs sau, nes daug rūko. Tabako krovinys įvertintas beveik 7 tūkst. litų.

Tą pačią naktį įkliuvo ir kitas bedarbis Marijampolės rajono gyventojas, kuris svetimu automobiliu „Mercedes Benz“ atvyko iš Kaliningrado srities į Kybartų kelio postą. Žodžiu deklaravęs, kad vežasi du pakelius cigarečių „Golden Gate“, tikėjosi nuslėpti kontrabandinį cigarečių krovinį. Pareigūnai išmontavo automobilį ir atsarginiame rate bei kuro bake surado 680 pakelių cigarečių „Golden Gate“ be banderolių ir 250 pakelių cigarečių „Lifa Supers Slims“, paženklintų Rusijos Federacijos banderolėmis. Cigarečių vertė – beveik 7 tūkst. litų.

Pažeidėjams surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, nelegaliai gabentos cigaretės ir transporto priemonės sulaikytos. Realizavus sulaikytą kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais, daugiau kaip 9 tūkst. litų.

Nuotraukose: Išmontuotas atsarginis „Audi 100“ automobilio ratas

Valstybės siena , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra