Rugsėjo 1-ąją – nuotaikinga dvyliktoji „Vilniaus regata“

Autorius: Data: 2012-08-27 , 08:22 Spausdinti

Kaip ir kiekvienais metais pirmąjį rugsėjo šeštadienį, 2012 m. rugsėjo 1 dieną, Neries upe prasidės masinė irkluotojų plaukimo šventė.

Startas – 12 val. 2-ame Valakampių paplūdimyje. Dalyviai bus registruojami iki 11.30 val. Plaukti bus galima bet kokiomis irklu varomomis plaukimo priemonėmis. Plaukimo distancija – 10 km, vidutiniškai trunkanti apie 1-2 valandas. Finišas – Žvėryne ties Pėsčiuoju tiltu.

Į plaukimą registruotis galima el. paštu: vilniaus.regata@gmail.com arba starto vietoje. Teisingai užpildę paraišką, sulauksite patvirtinimo ir pranešimo apie jums suteiktą starto numerį. Starto numerį gausite starto vietoje pasirašę paraišką, sumokėję starto mokestį ir praėję laivo techninės priežiūros komisiją.

Registruotis el. paštu galima iki 2012 m. rugpjūčio 31 d. 22.00 val. Starto mokestis užsiregistravus el. paštu – 10 Lt.

Registruojantis starto vietoje – brangiau. Registruojantis el. paštu užpildykite ir atsiųskite šią paraišką. Paraiškoje nurodykite laivų klasę iš šios lentelės.

Neturintiems savo plaukimo priemonės, siūlome jas užsisakyti iš anksto. Užsisakę plaukimo priemonę ją rasite starte, o finišavę, galėsite iš karto grąžinti organizatoriams.

Teirautis: linas@robinzonada.lt, tel. +37061007366

Organizatorių patarimai dalyviams: galima plaukti ir visai neirkluojant, tuomet srovė atplukdys per 3 val. Apsirenkite šventiškai – įsteigtas prizas už originaliausią aprangą. Plaukite su savo atžalomis – jauniausiųjų dalyvių laukia prizai. Nepamirškite foto aparatų – vaizdai iš upės nuostabūs. Visi dalyviai bus apdovanoti diplomais, pažyminčiais trasoje plaukikų sugaištą laiką. Nugalėtojai kiekvienoje laivų klasėje bus apdovanoti taurėmis.

Po apdovanojimų dalyvių laukia tradicinė loterija. Burtų keliu bus išdalinti rėmėjų prizai, tarp kurių vertingiausias prizas – baidarė.

Tokia masinė irkluotojų šventė Nerimi vyksta jau dvyliktą rugsėjį.

Daiva Savickienė, tel. 211 23 36, vrt@vilnius.lt

Sportas , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra