Rudens vakarai, gaubiami fluxus-misterijos ir daug volumo…

Autorius: Data: 2011-10-25 , 10:08 Spausdinti

2011 m. spalio 25-29 dienomis nuo 21 val. Fluxus ministerijoje (Gedimino pr. 27, Vilnius) galima paklausyti muzikos ir patirti dar įvairiausių pojūčių.

Juos kels, kurs ir už juos bus atsakingi Dalius Naujokaitis, Kenny Wollesen, Johnaton Haffner, Sean Francis Conway – būgnai, perkusija, saksofonas, gitara, ….. ir daugybė pačių netikėčiausių instrumentų, kuriuos bus galima patiems gaminti bei tada pūsti, mušti ir kitaip išnaudoti bei įprasminti; bus švelnių, atsitiktinių akimirkų, taip pat daug triukšmo dėl visko ir to paties, trenksmo, meniškų klyksmų ir šūksnių, persipinančių su lietuviškom sutartinėm, jūs tapsite liudininkais amerikoniško jovalo, gimusio eitynių Brooklyn’o gatvėmis metu ir persikėlusio į Fluxus ministeriją, skelbiančią šį 5-ąjį koncertų ciklą paskutiniu renginiu ir ketinančią užverti duris, į šią akciją bus įsivėlusi visa govėda lietuvių muzikantų bei džiazo bendruomenės narių, viliuosi, jog ir aš ten prasinešdama galėsiu visame muzikantų keliamų emocijų ir pasitikėjimo/žavėjimosi pačiais savimi sūkūryje save girdėti.

Gali būti, jog ir dar nežinia kokių dalyvių priklys, gal net visai ne muzikantų, gal tik bandančių jais būti, norinčių ant scenos ropštis, pažinti ir paklusti unikaliai (populiarus žodis šiais laikais) dirigavimo sistemai.

Dalykas tas, kad iš jūsų turbūt dar niekas to nėra patyręs, o jei patirsite, žinosite, kas tai yra, bet toli gražu ne visa yra tokia Amerikos muzika, ir ne visa tokia Lietuvos bei Europos muzika, ir apskritai muzika dažnai būna ne tokia, kokia bus Fluxus ministerijoje vakarais.

Žadamas filmo garsinimą, garsų masažas (vibracijos, raibuliacijos, manipuliacijos), kurį patirs kiekvienas norintis, gal ir nemokamai ką nors gaus.

Įėjimas į renginius nemokamas

Daugiau informacijos: Facebook > Fluxus ministerija

Milda Arčikauskaitė

 

http://www.gerasmasazas.lt/

Muzika , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra