Rotušės aikštės prieigose – eismo pakeitimai

Autorius: Data: 2012-10-20 , 16:48 Spausdinti

Rotušės aikštėje pasikeitė eismo tvarka. Nuo šios savaitės vairuotojams draudžiama iš Rotušės aikštės sukti į dešinę, į Aleksoto gatvę. Šis draudimas galioja visomis savaitės dienomis, nuo 10 iki 21 val.

Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisijos sprendimu įvesti pakeitimai įsigaliojo šią savaitę įrengus ženklus.

„Apriboti tranzitinį automobilių eismą komisijai pasiūlė Rotušės aikštės draugija, čia dirbantys verslininkai. Be to, esame gavę pastabų iš Kultūros vertybių apsaugos departamento dėl pernelyg intensyvaus eismo Rotušės gatve. Tyrimai parodė, kad tranzitinis eismas yra du kartus didesnis nei turėtų būti“, – aiškino Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Intensyvaus eismo keliama vibracija kenkia Senamiesčio pastatams, skilinėja jų sienos. Nuolatinis automobilių srautas kelia pavojų pėstiesiems ir turistams, kurių visada gausu Rotušės aikštėje. Keliamos dulkės trikdo lauko kavinių veiklą.

„Situaciją stebėsime visus metus, bet jeigu pamatysime, kad yra problemų, ženklus nuimsime anksčiau. Norime, kad šioje vietoje sumažėtų automobilių keliamas dulkėtumas ir pėstiesiems būtų saugiau. Šiuo metu į aikštę ateinančių žmonių srautas yra mažesnis, tačiau jis gerokai padidės prieš Kalėdas, po to šiltuoju metų laiku čia laisvalaikį leis daug kauniečių, vaikščios turistų grupės“, – teigė P. Keras.

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Kaunas Miestai , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra