Renginys vaikams ir suaugusiems „Boružės diena“

Autorius: Data: 2011-07-19 , 16:32 Spausdinti

Šeštadienį, 2011 m. liepos 23 d., 12 val. Kauno Rotušės aikštėje vyks vaikams ir suaugusiems skirtas renginys „Boružės diena“.

Dalyviai sieks rekordo

Renginio dalyviai galės išmokti ir pasigaminti buveines-inkilus boružėms bei laukinėms bitėms bei taip padėti šiems nenumaldomai nykstantiems, bet labai naudingiems vabzdžiams. Bus siekiama unikalaus, smagaus ir nuoširdaus Lietuvos rekordo – daugiausiai žmonių, gaminančių buveines-inkilus boružėms bei laukinėms bitėms.

Tokio renginio Lietuvoje dar nebuvo!!!

Kauno Rotušės aikštėje taip pat vyks jaunųjų atlikėjų koncertas, veiks „Boružės foto salonas“, „Boružės galerija“, bus tapomi didelio formato paveikslai ir miniatiūros ant jūros akmenų.

Daugiau dėmesio skirkime vaikams

LR Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkės Vincės Vaidevutės Margevičienės teigimu, tyrimai rodo, kad tėvai per dieną su savo vaikais praleidžia tik 7 min., daug vaikų jaučiasi nelaimingi ir lieka neišspręstos vaikų bei jaunimo vasaros poilsio, užimtumo problemos.

„Tikimės, kad atkreipdami dėmesį į tuos, kurie yra šalia mūsų, kurie yra maži, bet labai svarbūs ir kuriuos turime saugoti, globoti ir mylėti, paskatins mus visus būti atsakingesniais ir jautresniais aplinkiniams. Norime skatinti pilietinę mąstyseną, sveiką gyvenseną ir netipinį, kūrybinį užimtumą bei kartu smagiai praleisti laisvadienį“, – sakė LR Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkė.

Renginio organizatoriai: Lietuvos Respublikos Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, Jaunimo grupė „Žali ir geri“, Klubas „Mes tik“, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, Kauno Priklausomybės ligų centras

Daugiau informacijos: www.zaliasirgeras.lt, zaliasirgeras@gmail.com

Kaunas , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra