Reklamos festivalio „ADrenalinas 2014“ dalyvių laukia naujos nominacijos

Autorius: Data: 2014-04-12 , 12:48 Spausdinti

Kasmetinio lietuviškos reklamos festivalio „ADrenalinas“ organizatoriai žada, jog šiemet festivalio dalyvių laukia naujovės ir nuo gegužės 2 d. skelbia darbų registracijos pradžią. Dvyliktą kartą vyksiančiame festivalyje darbai bus vertinami pagal išplėstą nominacijų kategorijų sąrašą, o interneto lankytojai turės galimybę iš anksto susipažinti su apdovanojimams nominuotais darbais.
Darbų registracija į Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos (KOMAA) organizuojamą festivalį „ADrenalinas“ prasidės gegužės 2 d. ir tęsis iki gegužės 19 d. Greta tradiciškai rengiamos konferencijos, kuri šiemet vyks gegužės 30 d. meno ir edukacijos centre „Rupert“, festivalyje bus ir naujovių – organizatoriai skelbia apie pokyčius darbų vertinimo sistemoje. „Reklamos rinka dinamiška, todėl ir mes neatsilikdami nuo rinkos realijų koregavome nominacijų kategorijų sąrašą. Sparčiai populiarėjo reklama internete bei kine, todėl atkreiptas dėmesys į naujoves, atsiradusias šiose srityse. Bus apdovanotas geriausias produktinis kadras (angl. packshot), ko nebuvo ankstesniais metais, taip pat pirmą kartą apdovanosime geriausių reklaminių tekstų autorius“, – sako KOMAA valdybos pirmininkas Saulius Šukaitis
Praėjusiais metais festivaliui pateikti darbai buvo vertinami 23 kategorijose, o šiemet jų net 32. S. Šukaitis teigia, jog pagrindinės sritys, kuriose bus vertinami darbai išlieka tos pačios kaip ir praėjusiais metais: išorinė, spaudos, televizijos, radijo, socialinė, interneto reklama, tradiciškai bus renkama geriausia kūrybinė agentūra, geriausias festivalio darbas, metų klientas ir kt. Tačiau dauguma kategorijų išplėstos siekiant, kad įvertinti būtų kuo įvairesni darbai. Papildyta išorės reklamos kategorija – bus vertinami reklamos stendai, stotelės, kolonos. Geriausių dizaino sprendimų kategorijoje atskirai bus renkamas geriausias logotipas, pakuotė, skaitmeninės medijos. Dar viena naujovė – media inovacijų žiniasklaidoje nominacija, bei geriausias pro bono darbas. Pirmą kartą bus renkama ir geriausia žiniasklaidos planavimo agentūra.
Gerų naujienų festivalio „ADrenalinas“ organizatoriai turi ir visiems besidomintiems reklama. „Šis festivalis reikšmingas ne vien kuriantiems reklamą, bet ir ją kasdien stebintiems, todėl šiemet nuspręsta suteikti galimybę interneto lankytojams dar iki apdovanojimų susipažinti su festivaliui pateiktais darbais. Likus savaitei iki apdovanojimų renginio bus galima peržiūrėti komisijos atrinktus darbus, kurie varžysis dėl geriausiųjų vardo kiekvienoje kategorijoje“, – pasakoja KOMAA valdybos pirmininkas.
S. Šukaitis tikisi šiemet daugiau darbų sulaukti iš ryšių su visuomene agentūrų, kurios praėjusiais metais festivalyje dalyvavo pasyviau.
Geriausi darbai bus apdovanoti gegužės 30 d. pramogų centre „Forum Palace“. 2013 metais festivalyje „ADrenalinas“ iš viso varžėsi 290 darbų. Geriausia metų agentūra tapo „Not Perfect|Y&R“, o geriausiu darbu pripažintas prancūzų instituto Lietuvoje filmų festivaliui „Žiemos ekranai“ kurtas darbas „Bučinys“ (bit.ly/1k7kl3e).
Apie KOMAA
Šiuo metu KOMAA Lietuvoje vienija 23 komunikacijos, kūrybines ir žiniasklaidos planavimo ir ryšių su visuomene paslaugas teikiančią įmones. Asociacijos tikslas yra didinti komunikacijos rinkos profesionalumą ir ginti rinkos dalyvių interesus. KOMAA yra paskyrusi savo atstovą į Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją bei yra Lietuvos Reklamos biuro steigėja ir aktyvi jo narė. KOMAA yra Europos komunikacijos agentūrų asociacijos (EACA) narė.
Daugiau informacijos teirautis:
Lauryna Macijauskaitė, Lietuvos reklamos agentūrų asociacijos (KOMAA) atstovė

Kultūra , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra