Regioninių parkų emblemos moksleivių darbuose

Autorius: Data: 2012-06-11 , 09:09 Spausdinti

Krekenavos regioninio parko Lankytojų centre eksponuojama mokinių kūrybinių darbų paroda „Parkų emblemos“. Ji skirta Lietuvos regioninių parkų 20-ečiui. Emblemų autoriai – Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos ir „Saulėtekio“ progimnazijos moksleiviai. 

Moksleiviai, susipažinę su Lietuvos regioniniais parkais, jų svarbiausiomis gamtos ir kultūros vertybėmis, pasidomėję parkų istorija, ekologine, geografine padėtimi, atvaizdavo regioninių parkų emblemas.

Kiekvieno regioninio parko emblemos viršuje pavaizduota išskirtinė to parko kultūros paveldo vertybė, o apačioje – gamtos vertybė, skiriamoji linija vaizduoja kraštovaizdžio išskirtinumą.

Emblemos pagamintos iš natūralių medžiagų: medžio, faneros, smėlio, žvyro. Pasak Krekenavos regioninio parko direkcijos vyr. specialistės Linos Juozaitienės, patrauklios savo spalvomis ir originalumu regioninių parkų emblemos iš karto atkreipia lankytojų dėmesį. Šį sezoną Krekenavos regioninio parko Lankytojų centrą jau aplankė daugiau kaip tūkstantis lankytojų.

Moksleiviams, kurie kūrė regioninių parkų emblemas, darbams vadovavo Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos ir „Saulėtekio“ progimnazijos technologijų mokytojas ekspertas Vidas Vrubliauskas.

Krekenavos regioninio parko Lankytojų centre moksleivių parodėlė bus eksponuojami iki š. m. rugsėjo 1 d.

www.vstt.lt

Nuotraukoje: Lietuvos regioninių parkų emblemos

Parkai , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra