R. Juknevičienė ministerijos sekretoriams padėkojo už darbą krašto apsaugos vadovybės sudėtyje

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

2009 m. birželio 23 d. krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ministerijos darbuotojų vardu ministerijos valstybės sekretorei ir trims ministerijos sekretoriams padėkojo už darbą Krašto apsaugos ministerijos vadovybės sudėtyje.

Įteikdama atminimo dovanas sekretoriams ministrė R. Juknevičienė sakė, kad tai buvo komanda, kuri turėjo savo tikslų, savo idėjų, savo stilių.
Ministerijos valstybės sekretorės pareigas ėjusi Jūratė Raguckienė ir ministerijos sekretoriais buvę Leonardas Bakaitis, Andrius Krivas, Tomas Gražiūnas ir Artur Plokšto lieka dirbti krašto apsaugos sistemoje – jiems pasiūlytos kitos pareigos.
Nuo liepos 1 d. krašto apsaugos ministrės R. Juknevičienės įsakymu L. Bakaitis skiriamas ministerijos kancleriu. J. Raguckienė – skiriama į ministerijos vyriausiosios patarėjos (Ginkluotės direktorės), A. Krivas – Ministerijos vyriausiojo patarėjo (Politikos direktoriaus), T. Gražiūnas – ministerijos Resursų ir programų departamento direktoriaus, A. Plokšto – Gynybos štabo Projektų vadybos skyriaus vedėjo pareigas.
Šiuo metu ministerijoje dirba du viceministrai – Vytautas Umbrasas ir nuo šiandien viceministro resursams ir finansams praeigas pradėjęs eiti Rimas Jonaitis. Planuojama iki rudens ministerijoje dirbs du viceministrai.
Krašto apsaugos ministerijos valstybės sekretorius ir ministerijos sekretoriai keičiami ministerijos kanclerio ir viceministrų pareigybėmis vadovaujantis Vyriausybės įstatymo ir Krašto apsaugos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo pataisomis, kurios įsigalios šių metų liepos 1 d.
Taip pat renginyje ministrė už darbą padėkojo ilgametei ministerijos Finansų ir biudžeto departamento direktorei pulkininkei leitenantei Inai Naruševičienei, kuri nuo birželio pabaigos perkeliama į Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos štabo viršininko pavaduotojo planavimui pareigas. Ministrė padėką pareiškė ir amžiui suėjus į pensiją išleidžiamam Valstybinio pilietinio pasipriešinimo rengimo centro prie Krašto apsaugos ministerijos viršininkui Vytautui Mankevičiui.
 
Krašto Apsaugos Ministerija/Viešųjų ryšių departamentas
www.kam.lt; vis@kam.lt; tel. (8 5) 2735 519
 
Giedrės Maksimovič (KAM) nuotr.
 
Nuotraukose:
 
1. Krašto apsaugos ministerijos valstybės sekretorė ir ministerijos sekretoriai: (iš kairės) L. Bakaitis, A. Krivas, J. Raguckienė, T. Gražiūnas ir A. Plokšto
2. Ministrė R. Juknevičienė sakė, kad tai buvo komanda kuri turėjo savo tikslų ir savo idėjų
3. A. Krivas paskirtas Ministerijos vyriausiuoju patarėju (Politikos direktoriumi)

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra