Pusiaužiemio žygis Kurtuvėnų regioniniame parke

Autorius: Data: 2017-01-24 , 10:38 Spausdinti

Pusiaužiemio žygis Kurtuvėnų regioniniame parke

PUSIAUŽIEMIO ŽYGIS 2017

2017 m. sausio 29 d. (sekmadienį) kviečiame švęsti Pusiaužiemį ir pakeliauti po Kurtuvėnų regioninio parko Pageluvio ežeryną aplankant net 10 ežerų. Bendras maršruto ilgis – apie 12 km.

Pusiaužiemį iš žiemos miego pabunda barsukas ir išlenda apsidairyti. Jei barsukas jau pabudęs ir prie urvo pripėdavęs – žiema bus trumpa, jei ne – tai ilga. Tad einam pažiūrėti kaip gyvena barsukas ant Barsukyno kalno.

PROGRAMA

10.30-11.00 val. Dalyvių registracija prie Geluvos ežero (Šiaulių r. sav., Bubių sen., Pageluvio k.). Koordinatės: 443816, 6185178 (LKS)

11.00 val. Žygio pradžia (visos transporto priemonės paliekamos stovėjimo aikštelėje).

16.00 val. Planuojama žygio pabaiga.

Žygio metu planuojama aplankyti:

Geluvos, Šermukšnyno, Raudoniuko ežerus, Barsukyno ozą, Barsukyno, Dubuko, Širvos ežerus, seniausią regioniniame parke Zuikiškės ąžuolą, Butiškės, Bijotės, Juodežerio, Niaukos ežerus.

PIETŪS. Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietų pertraukėlė planuoja prie vieno iš lankomų ežerų.

VIEŠASIS TRANSPORTAS. Autobusas Šiauliai – Kelmė (per Pageluvį) 10.00 val.  Kelmė (per Pageluvį) – Šiauliai 15.37 ; 16.44 val. Reikia išlipti Pageluvio stotelėje ir paeiti nuo pagrindinio kelio iki ežero.

DALYVIO MOKESTIS. 2 € (mokama grynaisiais registruojantis).

REGISTRACIJA/INFORMACIJA. Darius Ramančionis (Kurtuvėnų regioninio parko kraštotvarkininkas) tel. +370 68612612 , el. p. darius.ramancionis@krpd.lt

ORGANIZATORIUS. Kurtuvėnų regioninio parko direkcija www.krpd.lt ; www.kurtuva.lt

PARTNERIS. Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas “Aukuras” www.aukuras.lt

BŪTINA. Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį.

P.S. Jeigu bus sniego, galite pasiimti slides, o esant plikledžiui patartina palengvinti kelionę žygiuojant su lazdomis.

Iki susitikimo!

Lietuva , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra