Pulkininkas leitenantas muzikanto ir poeto kailyje

Autorius: Data: 2015-06-01 , 16:31 Spausdinti

Birželio 4 d. 18 val. Rūdninkų knygyne vyks pulkininko leitenanto Valerijaus Šerelio knygos „5.56×100 šovusių į galvą arba auliniais batais pramintų minčių“ pristatymas.

Valerijus Šerelis – Lietuvos kariuomenės karininkas, pulkininkas leitenantas. Tai – karys, poetas, bardas ir filosofas, siekiantis būti išgirstas muzika ir perskaitytas kūryba. Knygos pristatymo metu karininkas V. Šerelis dalinsis mintimis iš savo knygos „5.56×100 šovusių į galvą arba auliniais batais pramintų minčių“ ir sulaužys įsigalėjusius standartus parodydamas, kad ir karininkai gali būti kūrėjais.
Pasakodamas apie knygą, V. Šerelis teigia, kad ši knyga yra ginklas ir kartu pateikta jo naudojimo instrukcija. „Tai – posakiai; jeigu norit – palinkėjimai, jeigu norit – tostai. Tai –  žaidimai, medžiaga kritinio mąstymo seminarams ir viskas, kas tik į šaus į galvą“, – teigia V. Šerelis.
Anot autoriaus, „kūrybiškumas kariui yra svarbiausia savybė“, tad po renginio neliks jokių abejonių, kad karininkai irgi gali būti menininkais!
Apie Rūdninkų knygyną:

Rūdninkų knygynas buria jaukią, išrankaus skonio bendruomenę, rengia koncertus, parodas, poezijos vakarus. Užsukę į knygyną, visada rasite kokybiškiausių įrašų vinilo plokštelių, CD, DVD, Blu-ray formatais.

 

Kontaktinis asmuo:

Knygyno vedėja

Rūta Šetikaitė

+370 5 261 0266

info@rudninkuknygynas.lt

www.rudninkuknygynas.lt

Uncategorized , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra