Projekto „Prakalbinsiu lėlę“ dalyviai lankėsi Kaune

Autorius: Data: 2017-09-07, 10:56 Spausdinti

Projekto „Prakalbinsiu lėlę“ dalyviai lankėsi Kaune

Vievio kultūros centro įgyvendinamo projekto „Prakalbinsiu lėlę“ dalyviai praeitą sekmadienį lankėsi Kauno valstybiniame lėlių teatre. Ši edukacinė išvyka buvo skirta ne tik pamatyti teatro užkulisius, pabendrauti su aktoriais, pamatyti lėlių spektaklį, bet ir patiems trumpam tapti aktoriais.

Teatro  60-ojo sezono atidarymo šventėje projekto dalyviai pasipuošė įvairiais lėlių teatro statytų spektaklių personažų kostiumais ir „pavirtę“ tais personažais bendravo su praeiviais, kalbindami juos, vaidindami, žaisdami.

 „Man be galo patiko trumpam tapti mažuoju nykštuku. Jaučiausi tikra aktorė“, – džiaugėsi Lėja.

„Iš pradžių buvo nedrąsu. Supratau, kad vaidinti ne tik scenoje, bet ir gatvėje nėra paprasta. Tačiau buvo smagu“ – įspūdžiais dalinosi Kotryna.

„Labai pravertė aktorės vedami sceninės raiškos užsiėmimai kūrybinės stovyklos metu vasarą“, – kalbėjo Mongailė.

O Snežana, Erika, Markas, kiti vaikai iš Beižionių vaikų globos namų pirmą kartą lankėsi lėlių teatre, todėl jiems buvo be galo įdomios eksponuojamos lėlės-aktorės, dekoracijos.

Po žiūrėto spektaklio „Princesės gimtadienis“ kartu su aktore Laima Strazdauskiene vaikai aptarė matytą vaidinimą: diskutavo apie šios pasakos idėją, kalbėjosi apie aktorių darbą su lėlėmis, balso ir kūno raišką, scenos dekoracijas, muzikinį foną, apšvietimą. Projekto dalyvių, tarp kurių – Beižionių vaikų globos namų, Vievio ir Kazokiškių dienos centrų auklėtiniai, laukia sunkus, tačiau, anot jų, labai malonus ir smagus, kūrybinės stovykos metu pradėtas darbas – lėlių spektaklio statymas, į kurio pramjerą pakviesime lapkritį.

Projektą „Prakalbinsiu lėlę“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija, Elektrėnų savivaldybė.

Audronė STEPANKEVIČIŪTĖ,

projekto „Prakalbinisu lėlę“ vadovė

Kaunas Kultūra Miestai NaujienosSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra