Projektas „Jaunasis politikas“ skelbia būsimo Prezidento paiešką

Autorius: Data: 2013-04-03 , 17:28 Spausdinti

Jau nuo š. m. balandžio 6 d. startuoja unikalus projektas „Jaunasis politikas“ ir būsimiems projekto dalyviams taria  – „Ruoškis! Reikia Naujo Prezidento!“. Projektas  kviečia politikai neabejingą jaunimą išbandyti jėgas ir įrodyti, jog yra pasiruošę valdyti valstybę ir kada nors tapti Lietuvos Prezidentu ar Prezidente.

„Jaunojo politiko“ projekto tikslas – skatinti jauną žmogų domėtis politika ir aktyviai joje dalyvauti, suteikti projekto dalyviams žinių apie valstybės valdymą, politikos formavimą bei sudaryti galimybę bendrauti ir mokytis iš garsių politikų, visuomenės veikėjų ir kitų sričių ekspertų.

Į projektą bus atrinkta penkiasdešimt jaunų, drąsių ir savo idėjomis tikinčių jaunųjų politikų, kurie turės du mėnesius įrodyti, jog yra verti kada nors tapti šalies vadovais.

„Dažnai girdime nuomonę, kad šiandieninis jaunimas – apolitiškas. Šiuo projektu norime įrodyti, kad jaunas žmogus ne tik domisi, kas vyksta jo valstybėje ar užsienyje, bet ir nori mokytis iš kompetentingų specialistų: politikų, politologų, etiketo žinovų, kultūrologų ir kitų sričių ekspertų, kuriuos ir subūrėme į šį projektą“, – teigia „Jaunasis politikas“ projekto vadovė Rima Pielikytė.

Pasak projekto vadovės, įgytus gebėjimus ir žinias jaunieji politikai išbandys praktikoje, dalyvaudami diskusijose ir debatuose, susipažindami su valdžios institucijų veikimu, teikdami pasiūlymus, kaip spręsti aktualias ir opias šių dienų visuomenės problemas.

Projektas „Jaunasis Politikas“ susideda iš mokymų ciklo komunikacijos, politikos ir asmenybės ugdymo srityse, diskusijų maratono aktualiausiomis ir tuo pačiu metu esminėmis temomis bei  debatų – projekto dalyviai svarstys aktualiausias šalies ir visuomenės  problemas.

Pasitelkdami savo žinias, įgūdžius bei charizmą, projekto dalyviai turės apginti savo atstovaujamą poziciją prieš projekto komisiją. Kitaip tariant, „Jaunasis politikas“ leis pajusti tikrus kasdieninio politikų darbo džiaugsmus ir vargus.

Pasibaigus šiam projektui, jaunieji politikai turės visą reikiamą žinių ir kompetencijos bagažą, reikalingą aktyviai dalyvauti visuomenės politiniame ir pilietiniame gyvenime, suvokti šalyje vykstančius politinius procesus ir ruoštis savo, kaip politiko, ateičiai ar net Prezidento karjerai.

Daugiau informacijos:

Projektą „Jaunasis politikas“ koordinuoja Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Vilniaus m. skyrius                                            

Projekto vadovė: Rima Pielikytė, Tel. nr.: 8 618 87389

Lietuva , ,Komentarai


Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra
www.cutestockfootage.com