Projektas „Diena su Seimo nariu“ tęsis Seimo pavasario sesijoje

Autorius: Data: 2013-03-12 , 10:44 Spausdinti

Seimo Darbo partijos (DP) frakcijos nariai pavasario sesijoje tęs projektą „Diena su Seimo nariu“, sėkmingai startavusį dar praėjusios Parlamento kadencijos metu.

2013 m. pavasarį į projekto „Diena su Seimo nariu“ gretas įsilies ir Seimo Darbo partijos frakcijos narė Vilija Filipovičienė.

„Turėjau galimybę rudens sesijoje stebėti, kaip jaunimas leidžia dieną Parlamente su Seimo nariais Vytautu Gapšiu, Viktoru Fiodorovu ir Valdu Skarbalium. Manau, kad šis projektas – tai puiki galimybė parodyti žmonėms realų Seimo, jo narių darbą, juk atvykusieji visą dieną praleidžia šalia parlamentaro – eina kartu su juo į frakcijos posėdžius, įvairius susitikimus, stebi darbą plenarinėje salėje. Tai neįkainojama patirtis“, – teigė V. Filipovičienė.

Projekto iniciatorius, Seimo vicepirmininkas Vytautas Gapšys neabejoja, kad šį projektą ims kuruoti vis daugiau Darbo partijos frakcijos narių.

„Manau, kad per ketverius šios kadencijos metus apsilankiusiųjų projekte skaičius išaugs iki tūkst. dalyvių. Malonu, kad pradėjęs projektą dabar turiu jau tris pasekėjus ir bendraminčius. Jaunuoliai, norintys dalyvauti šiame projekte, gali pasirinkti, su kuriuo Seimo nariu nori praleisti dieną, todėl kviečiu aktyviai dalyvauti projekte ir susidaryti savo nuomonę apie Parlamento darbą“, – sakė V. Gapšys.

Projektas „Diena su Seimo nariu“ prasidėjo 2009 m. Per trejus metus šiame projekte dalyvavo daugiau kaip 300 žmonių iš 36 Lietuvos miestų. Projekto tikslas – supažindinti jaunimą su Seimo narių veikla Parlamente. Dalyvių amžius nuo 16 iki 46 metų.

Nuotraukoje: V. Filipovičienė

Politika , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra