Prof. V. Lansbergiui įteiktas krašto apsaugos sistemos medalis „Už nuopelnus“

Autorius: Data: 2012-10-19 , 15:18 Spausdinti

2012 m. spalio 19 d. Seime krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininkui, Europos Parlamento nariui profesoriui Vytautui Landsbergiui už ypatingus nuopelnus ir asmeninį indėlį plėtojant ir stiprinant krašto apsaugos sistemą įteikė krašto apsaugos sistemos medalį civiliams „Už nuopelnus“.

Pirmasis atkurtos Lietuvos valstybės vadovas Vytautas Landsbergis yra žmogus, kuris ypatingai rūpinosi, kad kuo greičiau būtų atkurta Lietuvos kariuomenė, jo rūpestis Lietuvos gynyba yra ir šiandieninėje jo darbotvarkėje. Manau, kad Vytautas Landsbergis yra labiausiai būtent šio, medalio civiliams už nuopelnus krašto apsaugai, vertas žmogus,“ – sakė krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė.

Spalio 18-ąją prof. V. Landsbergis šventė savo 80-metį. Šia proga Seime atidaryta paroda „Atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės darbai ir Vytauto Landsbergio veikla“. Parodoje eksponuojamos svarbiausios atgimusios ir nepriklausomos Lietuvos valstybės kūrimo akimirkos, kuriomis išryškėjo Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininko V. Landsbergio veiklos rezultatai įtvirtinant Lietuvos valstybingumą: Lietuvos Sąjūdžio siekiai, Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo darbai kuriant ir ginant valstybę, Lietuvos nepriklausomybės įtvirtinimas tarptautinėje arenoje.

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Seimas , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra