Pro Vita nr. 9

Autorius: Data: 2012-02-24 , 08:16 Spausdinti

2012 02 24. Elektroninės cigaretės – miegantis vulkanas.

http://www.koalicija.org/

***

EDMONTON, Alberta, 2012 02 23 (LSN) – Pagal Kanados Albertos provincijos naują Švietimo aktą (Education Act), namų ir įvairių tikybų mokykloms draudžiama mokyti, kad sodomiški aktai yra nuodėmingi, – sakė Švietimo ministras Thomas Lukaszuk. ,,Nesvarbu kokia mokykla – namų mokymo, privati ar katalikiška – mes netoleruosime skirtumų negerbimo,“ – sakė LSN žinioms Lukaszuk asistentė Donna McColl.

http://www.lifesitenews.com/news/exclusive-homeschooling-families-cant-teach-homosexuality-a-sin-in-class-sa

***

2012 02 23 (LSN) – Vatikanas pateikė ultimatumą Peru katalikiškam universitetui, garsėjančiam savo nukrypimais nuo katalikiško mokymo, iki balandžio 8 d. pakeisti savo statutą pagal bažnyčios teisę. Universitetas mokė abortų ir homoseksualumo klausimais, priešingais nei moko Bažnyčia. 

http://www.lifesitenews.com/news/vatican-gives-ultimatum-to-wayward-catholic-university-conform-to-church-la

***

2012 02 23 (LSN) – Hondūro Aukščiausias Teisingumo teismas nutarė, kad 2009 m. įstatymas, uždraudęs pardavinėti ekstrinę kontracepciją yra konstitucinis. Teismas nurodė vieną paprastą priežastį tokio motyvo: ekstrinė kontracepcija gali sukelti ankstyvą abortą.

http://www.lifesitenews.com/news/honduran-supreme-court-upholds-ban-on-abortifacient-emergency-contraception

***

MANCHESTER, 2012 02 23 (LSN) – Britų abortariumai daro nelegalius abortus, tarp jų ir atrenkamuosius pagal lytį. Tyrimą atliko laikraštis Daily Telegraph. Dėl to Sveikatos departamentas pradėjo daryti tyrimą.

http://www.lifesitenews.com/news/undercover-sting-uk-abortion-clinics-performing-illegal-abortions-no-questi

***

Kaunodiena.lt 2012-02-23 Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos departamentas skubiai pradėjo tirti pranešimus, kad kai kurie gydytojai daro abortus dėl būsimo vaiko lyties. Kaltinimai gydytojams nuskambėjo po to, kai laikraštyje „Daily Telegraph“ buvo paskelbtas žurnalistų tyrimas, skirtas šiai problemai.

http://sveikata.diena.lt/lt/naujienos/sveikata/nerima-kelia-abortai-del-kudikio-lyties-410137

***

lrytas.lt 2012-02-23 Vokietijos etikos taryba reikalauja šalyje įvesti trečiąją lytį, argumentuodama, kad kiekvienais metais Vokietijoje gimsta keletas šimtų kūdikių, kuriuos negalima vienareikšmiškai pavadinti vyriškos ar moteriškos lyties, rašo focus.de. Vokietijos etikos tarybą sudaro 26 nariai, sprendžiantys moraliniu požiūriu prieštaringus socialinius klausimus, kaip gyvybės langeliai ar priešimplantacinė genetinė diagnostika. Nepriklausomai tarybai priklauso mokslininkai, visuomenės ir bažnyčios veikėjai. Pusę ekspertų ketveriems metams skiria Bundestagas, kitą pusę – federalinė vyriausybė. Pagal atliktus skaičiavimus, Vokietijoje gyvena nuo 80 tūkst. iki 120 tūkst. žmonių, kurie dar kūdikystėje netilpo į jokius rėmus. Jų chromosomų, lyties organų, antrinių lyties požymių, genų, hormonų ir liaukų negalima priskirti vienai ir tai pačiai lyčiai.

http://www.lrytas.lt/print.asp?k=news&id=13300126631328555104

***

Apie prezervatyvus.

http://vvolchek.livejournal.com/22648.html

***

Raudono vyno naudos falsifikatorius.

http://www.medicalnewstoday.com/articles/240222.php

***

Antialkoholinės paskaitos konspektas:

http://dl.dropbox.com/u/50816166/AntialcoLection.doc

***
Cigaretės su foto atbaido rūkorius.

http://www.smoke-free.ca/warnings/default.htm

***

Kaip po sauso įstatymo Rusijoje ėmė gerti. Из доклада И. В. Сталина на XIV съезде ВКП (б)

„Кстати, два слова об одном из источников резерва — о водке. Есть люди, которые думают, что можно строить социализм в белых перчатках. Это — грубейшая ошибка, товарищи. Ежели у нас нет займов, ежели мы бедны капиталами и если, кроме того, мы не можем пойти в кабалу к капиталистам, не можем принять тех кабальных условий, которые они нам предлагают и которые мы отвергли, — то остается одно: искать источников в других областях. Это всё-таки лучше, чем закабаление. Тут надо выбирать между кабалой и водкой, и люди, которые думают, что можно строить социализм в белых перчатках, жестоко ошибаются.“ [1]

А Вы друзья знаете, что та самая водка, которую так безбожно пьет наш народ появилась лишь в 1936 году?

Источник: Сталин И. В. Сочинения. – Т. 7. – М.: Государственное издательство политической литературы, 1952. С. 261-352.

http://grachev62.narod.ru/stalin/t7/t7_32.htm

***

R. Grinevičiūtės laidos įrašas. Nagrinėjama tema „Iš ko susideda cigaretė?“. Atlikti tyrimai gali nustebinti ne vieną rūkantįjį.

http://www.ekodiena.lt/is-ko-pagamintos-cigaretes/

***

Tyrimai: kontracepcija nesumažina nenorimo nėštumo.

http://www.lifenews.com/2012/02/17/studies-birth-control-contraception-dont-cut-abortions/

***

14 m. Sarah Crank praėjusį mėnesį paliudijo Maryland Senate Judicial Proceedings Committee, kad vaikams reikalingas ir tėvas, ir motina. Jos įrašas buvo išplatintas internete ir netrukus ji už tai susilaukė grasinimų.

http://www.lifesitenews.com/news/14-year-old-homeschooled-girl-receives-death-threats-for-defending-marriage

***

TACOMA, VAŠINGTONAS, 2012 02 22 (LSN) – Vašingtono federalinis teismas nutarė, kad vertimas vaistininkams prekiauti abortuojančiomis tabletėmis pažeidžia jų teises.

http://www.lifesitenews.com/news/federal-court-forcing-pharmacists-to-distribute-abortion-pill-unconstitutio

***

2012 02 21 (LSN) – Pelenų trečiadienį, vasario 22 d., prasideda tarptautinė akcija – 40 dienų Už gyvybę. Ji vyks 258 vietovėse JAV, Kanadoje, Anglijoje, Australijoje ir Ispanijoje. Gyvybės gynėjai taikingai melsis, pasninkaus prie abortariumų.

http://www.lifesitenews.com/news/largest-ever-40-days-for-life-campaign-kicks-off-ash-wednesday

***

2012 02 21, Murray Vasser. O jei abortistų argumentus pritaikyti gimusiems kūdikiams? Tada gautųsi kažkas panašaus į tai…

7 kūdikių žudymo (kž) argumentai.

1. Abortai kainuoja pinigus ir daug vargšų jų neturi, ypač besivystančiose šalyse. Kž, kita vertus, yra nemokamas. Nereikia specialios įrangos. Tai galima atlikti bet su kuriuo naminiu įrankiu, pvz. virtuvės peiliu ar net batų raišteliu.

2. Kriminalizuoti kž yra pavojinga moterims. Visuomenėse, kur kž yra nelegalus, jaunos moterys, kuruos nenori savo vaikų, bet kurioms nesudarytos sąlygos pasidaryti abortus, yra verčiamos slaptai atsikratyti savo kūdikių įtartinose vietose ar viešuose tualetuose. Vienai gimdyti be medicininės priežiūros yra ypatingai pavojinga, ypač tokiose antisanitarinėse sąlygose, kai legalus kž būtų 100% saugus. Su šia procedūra nebūtų absoliučiai jokios sveikatos rizikos.

3. Moterys turi teisę pasirinkti. Atimti moterims teisę į kž yra atimti jai reprodukcijos laisvę. Nemėgsti kž? Tada nedaryk to!

4. Dėka kž nebebus nenorimų vaikų. Pvz., kai kurios motinos nežino apie savo vaikų fizinį ar protinį neįgalumą iki vaiko gimimo. Tai didelė neteisybė, kad tos motinos verčiamos valstybės auginti vaikus, kurių jos nenori.

5. Pagaliau, kž yra vaikų gerovei. Nenorimi vaikai daug dažniau patiria smurtą ir atmetimą; kž užtikrintų, kad kiekvienas vaikas yra norimas vaikas. 

6. Kž būtų naudinga visuomenei. Besivystančiose šalyse, dalinai tose, kurios pažeistos AIDS epidemijos, našlaitynai yra perpildyti ir gatvėse zuja daugybė benamių vaikų. Kasmet nesuskaičiuojami milijonai yra išleidžiami, palaikyti tų vaikų gyvybes. O galėtų tie pinigai būti suvartojami daug naudingiau – ekonomikos vystymui ir darbo vietų kūrimui. Kž, sistemiškai administruojant plačiu mastu, palengvintų visuomenę nuo šios naštos ir taip sukurtų visiems geresnį pasaulį.

7. Kž kriminalizacija pažeidžia Bažnyčios ir valstybės atskyrimą. Tie, kurie prieštarauja kž teisėms tai daro todėl, kad tiki, jog žudyti kūdikius yra blogis. Bet toks tvirtinimas negali būti empiriškai įrodytas moksliniu metodu. Tai, paprasčiausiai, yra asmeninė nuomonė, paremta religiniais tikėjimais, ir kaip tokia norma negali remtis viešoji politika sekuliarioje (pasaulietinėje) demokratijoje.

Murray Vasser yra 25 m. studentas.

http://www.lifesitenews.com/news/what-if-arguments-for-abortion-were-applied-to-infants

***

lrytas.lt 2012-02-21 Negaili pinigų sveikatai alinti.

Taupymo režimas Lietuvos gyventojams tęsiasi, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis jie nelinkę mažinti išlaidų rūkalams ir alkoholiui. Nuo 2008-ųjų vis traukėsi išlaidos ne pačioms būtiniausioms prekėms ir paslaugoms: vis mažiau pramogaujama restoranuose, rūpinamasi poilsiu ir kultūrinėmis reikmėmis, skiriama pinigų būstui atnaujinti, rečiau keičiami drabužiai ir avalynė. Tačiau taupant lengviau atsisakyti naujo drabužio ar bilieto į teatrą nei žalingų įpročių: išlaidos alkoholiui ir tabakui nuolat auga. Praėjusiais metais per pirmuosius devynis mėnesius šioms prekėms buvo skirta 0,39 mlrd. litų ir tai sudarė 7,6 proc. mėnesio išlaidų, 2010-aisiais – 0,36 mlrd. litų (8 proc.). Tuo tarpu poilsis ir kultūra 2011-aisiais surijo 5,9 proc. gyventojų išlaidų, švietimas – 1,8 proc. Šioms reikmėms nuo 2008 metų išleidžiama vis mažiau pinigų.

2011-aisiais cigarečių Lietuvoje buvo parduota 11 proc. daugiau nei 2010-aisiais.

http://www.lrytas.lt/print.asp?data=20120221&k=lr&id=eko21_a3120221

***

Balsuojam už geriausius ir blogiausius Lietuvos blaivybės ir anti-blaivybės nominantus (iki vasario 29):

http://www.e-apklausa.lt/apklausa/5274/ntakk-nominacijos-2012 

***

Kodėl druskos ant kelių nebarsto ne tik Europos šalys, bet ir Rusija? Į dirvožemį patekusi druska daro poveikį augalams. Vienas didžiausių tyrimų buvo atliktas Maskvoje, Rusijoje. Naudojant techninę natrio chlorido druską bei skystą kalcio chloridą ir granitinę skaldą, kasmet tekdavo iškirsti vis daugiau išdžiūvusių medžių, neatlaikiusių dirvožemio cheminės taršos. Vien 1996 metais Maskvos srityje išdžiūvo 250 tūkstančių medžių. Šiuo metu Maskvoje natrio chlorido druska iš viso nėra naudojama. Dabar naudojant kietą modifikuotą kalcio chloridą, magnio chloridą ir skystą modifikuotą kalcio chloridą bei kalcio acenatą medžių išdžiūsta 2-3 kartus mažiau nei naudojant įprastą natrio chlorido druską.

http://www.jurbarkotv.lt/2012/02/kodel-druskos-ant-keliu-nebarsto-ne-tik-europos-salys-bet-ir-rusija/

***

Kodėl JAV mažėja abortų?

http://www.newizv.ru/world/2012-02-20/159472-nashi-semi-eto-bozhij-dar.html

***

TRENTON, New Jersey, 2012 02 20 (LSN) – New Jersey gubernatorius Chris Christie vetavo gėjų „vedybas“ ir sakė kad šį klausimą turi nuspręsti žmonės per referendumą.

http://www.lifesitenews.com/news/new-jersey-gov.-christie-vetoes-gay-marriage-bill-emphasizes-civil-union-be

***

LONDONAS, 2012 02 20 (LSN) – Praėjusią savaitę JK galinga homoseksualų lobistų grupė Stonewall pateikė parlamentui 5 žingsnių pasiūlymą, kaip legalizuoti tos pačios lyties „vedybas“. Tarp siūlomų pakeitimų pašalinti Matrimonial Causes Act 1973 terminus „vyras“ ir „žmona“ ir pakeisti juos „parties to a marriage“. (santuokos dalyviais)

http://www.lifesitenews.com/news/top-uk-gay-lobby-presents-legislation-to-abolish-husband-wife-coalition-lau

***

Video: 400 cigarečių. http://www.youtube.com/watch?v=uT3kjHJYoOc&feature=youtu.be

***

2012 02 16-17 Bendras reikalas. Reportažas iš Maskvoje Kristaus Gelbėtojo cerkvėje vykusio kongreso, kurį organizavo Bažnyčios visuomeninė taryba (Церковно-общественный совет) kovai prieš alkoholio grėsmę Prestižinio kongreso, kuriame dalyvavo žymiausi Rusijos kovotojai Už Blaivybę kokybiški audio pasisakymai ir prezentacijos:

http://vvolchek.livejournal.com/23839.html

http://vvolchek.livejournal.com/24242.html

Papildoma medžiaga apie Kongresą ir foto:

http://www.pravoslavie.ru/foto/set470.htm

http://trezvenie.org/forum/index.php?topic=5452.0

http://kostroma.org/novosti/3191-obschee-delo.html

1kanalo reportažas:

http://www-wnload.1tv.ru/Video/2012_02/export_2012-02-16T12-10-17.mp4

Kongreso kreipimasis:

http://www.pravoslavie.ru/jurnal/51689.htm  

***

NUGIRDYTA LIETUVA. 2012-02-20 Girtas mokesčių inspekcijos operatyvininkas terorizavo žmoną ir susimušė su policininku.

http://www.lrytas.lt/-13297234231329192058-girtas-mokesčių-inspekcijos-operatyvininkas-terorizavo-žmoną-ir-susimušė-su-policininku.htm

***

NUGIRDYTA LIETUVA. 2012-02-20 Neblaivus sūnus peiliu subadė savo motiną.

http://www.diena.lt/naujienos/kriminalai/neblaivus-sunus-peiliu-subade-savo-motina-409313

***

NUGIRDYTA LIETUVA. Alkoholiu šildęsis žvejas prisišaukė nelaimę. Šeštadienį, vasario 18 d., Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras gelbėjo be sąmonės gulėjusį žmogų, rastą ant Kuršių marių ledo ties Preilos miesteliu. Išgelbėtasis 23-ejų Plungės gyventojas perduotas medikams, kurie dėl žemos kūno temperatūros jį išvežė į Respublikinę Klaipėdos ligoninę.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/alkoholiu-sildesi-zvejai-prisauke-nelaime-56-197440#axzz1muawQRAd

***

Alfa.lt 2012-02-19 Joana Zaborskytė. Ar lietuviai – alkoholikų tauta?

http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-24409/straipsnis?name=S-24409&l=2&p=1

***

Košmaras: burnoje sprogo cigaretė. Pranešama, kad 57-erių amerikiečiui, kai šis rūkė el.cigaretę, ji sprogo burnoje.

Vyras buvo sunkiai sužeistas. Sprogimas buvo toks stiprus, kad jam išmušti keli dantys, nutrauktas liežuvio galiukas, apdegė burna ir veidas. Amerikietis šiuo metu yra gydyomas ligoninėje. Spėjama, kad el.cigaretė sprogo dėl baterijos defekto.

Pasak nukentėjusiojo, sprogimas buvo toks stiprus, kad nulėkęs cigaretės galiukas uždegė spintą jo namuose.

http://www.alfa.lt/straipsnis/13837659/Kosmaras..burnoje.sprogo.cigarete=2012-02-19_22-11/

***

LATVIJA. Referendume dalyvavo 70,73% piliečių. Nors referendume 75% pasisakė prieš antros (rusų) kalbos įvedimą, džiaugtis per anksti. 55% Latgalijos pasisakė už antrą kalbą. Už rusų kalbą pasisakė 40% Rygos ir 85% antro pagal dydį – Daugpilio gyventojų. Girtavimas, abortai, tingėjimas auginti vaikus – veda prie tautų išmirimo.

***

Flashmob akcija Ukrainoje.

http://www.youtube.com/watch?v=gbSTCp8YdqI

***

lzinios.lt Kiek iš viso Žemėje yra gyvenę žmonių?

Vašingtone įsikūręs Žmonijos duomenų biuras paskaičiavo: yra gyvenę 107 mlrd.

http://www.lzinios.lt/Prie-kavos/Kiek-is-viso-Zemeje-yra-gyvene-zmoniu

***

DIDYSIS BROLIS. OTTAWA, Ontario, 2012 02 17 (LSN) – Penktadienio, vasario 17-osios, rytą Kanados Aukščiausiais teismas nutarė, kad valstybė turi viršesnę teisę už šeimą auklėjant vaiką. Kvebeko šeima prašė leisti atsisakyti jų vaikui lankyti kontroversišką etikos-religijos programą. Vaiko motina S. L. pajuto, kad po šio sprendimo jos, kaip vaiko auklėtojos, teisės buvo sutryptos.

http://www.lifesitenews.com/news/supreme-court-ruling-shifts-education-authority-from-parents-to-state-head

***

DIDYSIS BROLIS. Europos Žmogaus teisių teismas nemato jokio žmogaus teisės pažeidimo Švedijoje, kur asmuo už homoseksualizmo kritiką buvo pasodintas į kalėjimą.

http://www.lifesitenews.com/news/eu-family-roundup-criticize-homosexuality-in-sweden-and-go-to-jail-no-probl

***

2012 02 17 (LSN) – Ispanijos Asturias Medicinos kolegijos prezidentė Carmen Rodriguez sakė laikraščiui Voice of the Asturias apie norą gydytojus paversti abortistais: „Visuomenė diktuoja įstatymus, bet daktarai neturi būti egzekutoriai. Jie negali versti gydytojus žaisti šį žaidimą.“

http://www.lifesitenews.com/news/we-dont-have-to-be-executioners-for-the-government-spanish-medical-associat

***

DIDYSIS BROLIS. STATEN ISLAND, N.Y., 2012 02 17 (LSN) – Neseniai Facebook apgailestavo už Dr. Rebecca Gomperts instrukcijos, kaip mergaitėms pasidaryti cheminius abortus namuose cenzūrą. Bet Facebook išcenzūravo ir pašalino abortuoto 8 savaičių vaiko atvaizdą.

http://www.lifesitenews.com/news/facebook-censors-pro-life-image-but-allows-do-it-yourself-abortion-instruct

***

WAŠINGTONAS, 2012 02 17 (LSN) – Ką bendro turi abortistų Planned Parenthood įkūrėja Margaret Sanger, ,,seksualinės revoliucijos tėvas“ Alfred Kinsey, Leninas ir Hitleris? Visi šie mirties kultūros pionieriai savo tikėjimą rėmė Darvinizmu. Apie tai kalbėjo Hugh Owen iš Kolbe Center for the Study of Creation Kapitolijaus kalvoje Maršo Už Gyvybę dalyviams. Kaip darvinizmas griauna visuomenę.

http://www.lifesitenews.com/news/darwinism-the-root-of-the-culture-of-death-expert

Pro Vita , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra